Angle down Atgal

Šiaulių valstybinėje kolegijoje – knygos „Ideali figūra“ pristatymas

Šiandien 15.00 val. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks susitikimas su asmenine trenere, mitybos specialiste ir dietetikos studente Rūta Beišyte. Susitikime bus kalbama apie taisyklingą mitybą, sportą, sveiką gyvenseną ir, be abejo, Rūtos Beišytės knygą „Ideali figūra“. Renginys nemokamas.

R. Beišytė džiaugiasi gausiu būriu sekėjų socialiniuose tinkluose, savo interneto svetainėje ši sveiko gyvenimo būdo šalininkė dalijasi sporto treniruočių vaizdo įrašais, maisto receptais, įžvalgomis apie sveiką gyvenseną. Jaunai specialistei ne kartą teko dirbti su žinomais mūsų šalies žmonėmis.

Rūta Beišytė užsiima asmeninių mitybos planų, sporto programų, asmeninių treniruočių sudarymu. „Kiekvienas esame ne tik likimo, bet ir savo kūno kalvis. Iš asmeninės patirties žinau, ką reiškia žodžiai dieta, antsvoris, „JO JO“ efektas ir kt. Buvau stambus vaikas, po to tapau apkūnia paaugle. Baimė, kad ir toliau būsiu tokia, nepasitenkinimas savo išvaizda paskatino dirbti trenere. Sportu labiau domėtis pradėjau nuo 14-os metų. Dabar tai yra hobis, gyvenimo būdas ir didžioji dalis mano gyvenimo. Aktyviai dalyvauju įvairiuose seminaruose, konvencijose, kursuose, kuriuose toliau kaupiu žinių bagažą. Konsultuoju sveikos gyvensenos, mitybos ir fizinio aktyvumo klausimais“, – sako Rūta Beišytė, kviesdama į susitikimą Šiaulių valstybinėje kolegijoje.

Praleiskime popietę prieš ilgąjį savaitgalį kartu!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite