Angle down Atgal

Šiaulių valstybinėje kolegijoje – atvira paskaita apie socialinių tinklų reikšmę karjerai

Jau rytoj Šiauliuose viešės Arūnas Armalis, ryšių su visuomene agentūros „Opinio“ vadovas. Žinodami, kad socialiniai tinklai šiais laikais turi ypatingą svarbą tiek jaunam žmogui, dar tik formuojančiam savo įvaizdį, tiek vyresniam, komunikuojančiam viešojoje erdvėje, ŠVK atstovai nusprendė pakviesti šiauliečius į atvirą paskaitą „Socialiniai tinklai kaip įvaizdžio ir karjeros kūrimo įrankis“. Renginys vyks vasario 21 d. (trečiadienį) 12 val. Šiaulių valstybinės kolegijos Centrinių rūmų Aktų salėje (Aušros al. 40).

Socialinis tinklas „Facebook“ yra puikus ir efektyvus įrankis, jei turite tikslą susikurti įvaizdį, kad tikrai esate geras savo srities specialistas. Keli paprasti jūsų veiksmai gali lemti, kad jau nuo rytojaus turėsite daugiau galimybių darbe. Jeigu ieškote naujo darbo, jūsų „Facebook“ profilis gali tapti net kur kas svarbesniu dalyku nei CV. Šias mintis išplėtos ir dar daugiau įžvalgų apie socialinių tinklų reikšmę atviroje paskaitoje pateiks Arūnas Armalis, ryšių su visuomene agentūros „Opinio“ vadovas.

Lektorius A. Armalis turi 20 metų komunikacijos darbo patirtį versle, viešajame sektoriuje ir žiniasklaidoje. Jo interesų sritys plačios: ryšiai su visuomene, žiniasklaida, komunikacija socialiniuose tinkluose, vidinė komunikacija ir įmonės / organizacijos komunikacijos struktūra.

Renginio metu bus kalbama apie tai, kaip socialiniame tinkle „Facebook“ formuoti savo įvaizdį, į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

„Ką apie tave „kalba“ tavo „Facebook“ profilis? Kas vertingiau – CV ar tvarkingas socialinio tinklo profilis? Ar chaotiškai pateikta informacija apie asmenį turėtų lemti darbdavio pasirinkimus ir sprendimus? Įmonės vadovo veidas socialiniuose tinkluose. Būti ar nebūti?“ – į šiuos ir kitus auditorijai svarbius klausimus pasiruošęs atsakyti lektorius Arūnas Armalis.

Organizatoriai įsitikinę, kad renginio dalyviai išgirs daug naudingų ir praktiškai pritaikomų patarimų.

Dalyvavimas paskaitoje nemokamas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite