Šiaulių universiteto futbolininkai – Lietuvos studentų futbolo lygos čempionai!

Šiauliai

Zenono Ripinskio nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

85999

Gegužės 29 vakarą paaiškėjo Lietuvos studentų futbolo lygos čempionai. Šį titulą po ilgos pertraukos iškovojo Šiaulių universiteto futbolininkai, kurie namuose rezultatu 4:0 įveikę Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komandą, surinko 26 taškus ir turnyro lentelėje tapo nebepavejami.

Foto galerija:

Po pirmojo rato Šiaulių ekipos futbolininkai pirmavo ir sistemingai žygiavo čempionų vardų link, o rungtynėse prieš VGTU jiems užteko ir lygiųjų.

Visus keturis įvarčius rungtynėse su VGTU Šiaulių universiteto futbolininkai pelnė dar iki pertraukos, o pamatus pergalei paklojo jau antrą minutę įmuštas Dovydo Lunskio įvartis.

17 minutę šeimininkų persvarą padvigubino Valdemaras Palubinskas, o kėlinio pabaigoje varžovams buvo suduotas dvigubas smūgis – per dvi minutes į jų vartus krito du įvarčiai (pasižymėjo D. Lunskis, Kildras Kavaliukas).

Antrajame kėlinyje Šiaulių universiteto futbolininkai šiek tiek atsipalaidavo ir leido VGTU ekipai sukurti keletą pavojingų momentų prie savo vartų, tačiau svečiai jų neišnaudojo.

„Rungtynes pradėjome gana aukštu tempu, todėl pavyko pelnyti greitą įvartį. Po šio įvarčio komanda įgavo dar daugiau pasitikėjimo, kuris padėjo mums pelnyti dar tris įvarčius ir padaryti visą darbą dar iki rungtynių pertraukos. Visa komanda be galo džiaugiasi, kad pagaliau pavyko tapti čempionais. Šio titulo siekėme ne vienerius metus“, – po rungtynių džiūgavo du įvarčius pelnęs D. Lunskis.

Po šios pergalės ŠU ekipa turi surinkusi 26 taškus ir jau 6 taškais lenkia antroje vietoje esančią KTU studentų komandą, kuriai šiame sezone liko tik vienas mačas, todėl ji pasivyti Šiaulių universiteto komandos jau negali.

Šiaulių universiteto komandą LSFL čempionų titulo link vedė komandos treneris Rytis Alūzas. „Šį sezoną pavyko surinkti labai stiprią komandą – gražų jaunimo ir patirties derinį. Prieš sezoną apie čempionų titulą nelabai galvojome, tačiau vėliau, po Vilniuje pasiektos pergalės prieš praėjusių metų LSFL prizininkus VU futbolininkus, pamatėme, kad galime siekti pačių aukščiausių apdovanojimų. Džiaugiuosi, kad visi mūsų futbolininkai čempionate atidavė visas jėgas, sugebėjo derinti studijas, darbus bei asmeninius interesus ir visose rungtynėse siekė užsibrėžto tikslo. Esu dėkingas visiems studentams, taip pat moksleiviams, atstovavusiems Šiaulių universitetui, Šiaulių futbolo akademijai, suteikusiai stadioną rungtynėms namuose ir Šiaulių futbolo klubui, su kuriuo tampriai bendradarbiaujame“, – po pergalingų rungtynių prieš VGTU sakė čempionų komandos treneris R. Alūzas.