Angle down Atgal

Šiaulių universiteto Botanikos sodas kviečia keistis augalais

Rugsėjo 20 d. Šiaulių universiteto Botanikos sode vyks renginys, kurio lankytojai galės keistis, dalintis savo augalais. 

Ruduo, svarbus metas augalų mylėtojams, kurie planuodami kitų metų lysves, sodus ir gėlynus skuba dalinti daugiamečių žolinių augalų kerus, nurinkti sėklas, sodinti svogūninius – darbų į valias! Ne vienas pastebi, kad kai kurių augalų priaugo per daug, jie nebetelpa ir juos teks išmesti. Tuo pačiu, norisi įvairovės – gresia išlaidos naujiems augintiniams. Neišmeskime – keiskimės!

Botanikos sodas – susitikimo vieta, kurioje rugsėjo 20 d. bus galima keistis, dalintis savo augintiniais – kambariniais ir lauko augalais, jų diasporomis – sėklomis, svogūnais, sukulentų lapais ir kt. Tuo pačiu, dalyviai galės apžiūrėti botanikos sodo lauko ir kambarinių augalų kolekcijas, susirasti bendraminčių, kurie mielai dalinsis patirtimi rūpimais auginimo klausimais. Jūsų lauks patogus ir naudingas popietės praleidimas vaišinantis arbata ir pašnekesiais.

Ketinantys dalyvauti turėtų nepamiršti, kad augalai turi turėti pavadinimus, būti sveiki ir be kenkėjų, o visi atsinešti ir naujų namų neradę augalai turėtų grįžti atgal su jumis laukti kitų susitikimų.

Tel. pasiteirauti 865993747

Mainykloje bus laikomasi visų, tuo metu galiojančių, SAM nustatytų, saugumo reikalavimų.

Atsinaujinę kiemai daro Šiaulius dar gražesnius!

Šiaulių universiteto Botanikos sodo informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite