Angle down Atgal

Šiaulių teritorinė ligonių kasa aptarnaus ir be galimybių paso

Gyventojai, kuriems būtina apsilankyti Šiaulių teritorinės ligonių kasos klientų aptarnavimo vietose, ir toliau galės tai padaryti be galimybių paso.

Nuo pirmadienio, rugsėjo 13 dienos, įsigaliojus Vyriausybės nutarimui, reglamentuojančiam naujas pandemijos valdymo priemones, pradėtos riboti kai kurios veiklos ir paslaugos žmonėms, neturintiems galimybių paso. Atkreipiame dėmesį, kad numatyti ribojimai nėra taikomi ligonių kasų paslaugoms – jos bus teikiamos kaip ir iki šiol. Gyventojai galės apsilankyti ligonių kasų skyriuose net ir nepateikę galimybių paso. Atvykus į skyrių, būtina paisyti visų saugumo reikalavimų – dėvėti nosį ir burną dengiančią kaukę, dezinfekuotis rankas, laikytis saugaus atstumo.

Vizitui į teritorinę ligonių kasą galima užsiregistruoti iš anksto. Tai padaryti reikėtų apsilankius ligonių kasų interneto svetainėje https://ligoniukasa.lrv.lt ir pasirinkus skiltį „Gyventojų aptarnavimas“. Šioje skiltyje reikia pasirinkti reikalingą teritorinę ligonių kasą.

Pasirinkus Šiaulių teritorinę ligonių kasą, patariame registruotis dėl apsilankymo. Vis dėlto ligonių kasos rekomenduoja gyventojams saugoti sveikatą ir toliau naudotis nuotolinėmis paslaugomis, kai atvykti nebūtina. Primename, kad labai daug su sveikata bei privalomuoju sveikatos draudimu susijusių klausimų ar problemų galima išsiaiškinti bei išspręsti net neišėjus iš namų – internetu arba telefonu:

pasitikrinti, ar esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu;

sužinoti, kiek kainavo gydymas ir vaistai;

užsisakyti ir gauti paštu Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) ar sertifikatą;

pasitikrinti eiles gydymo įstaigose;

peržiūrėti ortopedijos įmonių sąrašus ir ortopedijos priemonių katalogus;

pasitikrinti savo vietą sąnarių endoprotezų, ortopedijos priemonių laukimo eilėje.

Daugiau apie ligonių kasų paslaugas internete: https://ligoniukasa.lrv.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite