Angle down Atgal

Šiaulių Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje konkurso „Aš su šeima einu į bažnyčią“ laureatų apdovanojimas

„Taip tešviečia ir jūsų šviesa žmonių akivaizdoje, kad jie matytų gerus jūsų darbus ir šlovintų jūsų Tėvą danguje“ (Mt 5, 16). Gegužės 14 d. Šiaulių Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje vyko piešinių ir maldų konkurso ,,Aš su šeima einu į bažnyčią“ laureatų apdovanojimas, minint bažnyčios 10- ties metų Jubiliejų.

Piešinius ir maldas pristatė šauniausi, talentingiausi Romuvos, Dainų, Gytarių, Gegužių ir Sandoros progimnazijų mokiniai. Mokinius konkursui ruošė tikybos mokytojos: Violeta Dališanskienė, Laisva Jankauskienė, Nijolė Melinienė, Elvyra Ramoškienė. Renginyje dalyvavo ir mokinių tėveliai, kurie džiaugėsi vaikų darbeliais.

Mokiniai, uždegę žvakeles, giesme bei malda dėkojo Švč. Marijai už savo parapiją, kunigus, šeimas, mokytojus, prašydami Švč. Marijos globos ir palaimos.

Klebonas Saulius Paliūnas pasidžiaugė mokinių kūrybiniais darbeliais, kvietė su visa šeima švęsti Viešpaties dieną. Mokiniai buvo sužavėti klebono gerumu ir dosnumu.

Laureatai buvo apdovanoti gausiomis šventinėmis dovanomis. Renginio pabaigoje, klebonas S. Paliūnas kiekvieną konkurso dalyvį išlydėjo laimindamas, linkėdamas, kad gerumas ir meilė lydėtų juos gyvenimo kelyje.

Informaciją parengė Laisva Jankauskienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite