Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ baidarių ir kanojų irkluotojų pasiekimai Plungėje

Šiauliai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

40994

Šį savaitgalį, kuomet Šiauliuose vyko irkluotojų Salduvės regata, labai sėkmingai Šiaulių b//k irklavimo sportininkams susiklostė tradicinis Plungės baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Plungėje dalyvavo daugiau nei 120 sportininkų kurie varžėsi 200 m distancijoje vienvietėmis, dvivietėmis ir baidarininkai keturvietėmis valtimis, o kanojų irkluotojai populiarėjančiose MIX-ų, tai yra dvivietėse kanojose, kuriose irkluoja berniukas ir mergaitė. Beje ši rungtis 2015 Lietuvoje pirmą kartą buvo vykdoma Šiauliuose Talkšos regatos metu.

Foto galerija:

Šias varžybas jau nuo seno dalyviai ir sirgaliai vadina Žemaitijos pirmenybėmis. Jose dalyvavo ne tik sportininkai iš Klaipėdos, Šilutės, Skuodo, šeimininkai plungiečiai, šiauliečiai, tačiau atvyko sportininkų būrys ir iš Panevėžio. Kaip jau tarsi įprasta, iš 33 komplektų medalių ir 13 taurių, Šiaulių „Atžalyno“ sporto mokyklos sportininkai laimėjo 28 medalius (21 kanojininkai-ės ir 7 baidarininkai).

Kanojininkių merginų tarpe vienvietėmis valtimis Evelina Serafinaitė 1 vieta , Gabrielė Kavaliauskaitė 2 vieta. Jaunųjų kanojininkių tarpe vienvietėmis valtimis Neda Maciūtė 1 vieta Gabrielė Tamutytė 2 vieta, Gabrielė Baltrušaitytė -3 vieta. Mišriomis dvivietėmis valtimis 2 vietą Neda Maciūtė ir Saulius Dikšas , 3 vieta Gabrielė Baltrušaitytė ir Lukas Vaitkevičius

Vyresniųjų kanojininkų tarpę savo lyderystę kanoja vienviete patvirtino Rokas Tamašauskas užėmęs pirmąją vietą, šioje atkaklioje kovoje per nepilną metrą atsilikęs antras finišavo Povilas Ramonas. Jaunesniųjų kanojininkų tarpe su savo porininku iš Elektrėnų Ignas Serafinas kanoja dviviete be didesnės konkurencijos laimėjo pirmąją vietą, tačiau vienviete Ignas nusileido porininkui ir nors ir labai atkaklioje kovoje, liko antras. Jauniausiųjų kanojininkų tarpe Saulius Dikšas – antras, o trečias Enrikas Vanagas, pralaimėjo plungiečiui, nors dar pernai Saulius šioje rungtyje buvo favoritas.

Dviviečių kanojų tarpe vyriausiųjų tarpe nepralenkiami buvo Povilas Ramonas ir Lukas Serafinas, trečiojoje vietoje liko, pralaimėję plungiečiams Ernests Bucius ir Vytas Povilaitis.

Jauniausiųjų tarpe nepralenkiami buvo Enrikas Vanagas ir Saulius Dikšas nepalikę vilčių konkurentams.

Neprastai klostėsi ir baidarininkams, nors jie atvyko mažesnėmis pajėgomis, tačiau atvykę tuščiomis negrįžo. Baidare vienviete Tadas Lekerauskas laimėjo trečiąją vietą, kartu su Povilu Miklaševičiumi dviviete- trečiąją, o keturvietėje dar trečiu šiauliečiu Matu Šukiu – antrąją vietą, Jaunesnių grupėje pasižymėjo Deimondas Andruška, laimėjęs taip pat trečiąją vietą.