Angle down Atgal

Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ b/k irkluotojų rezultatai Lietuvos jaunučių čempionate Trakuose

Finaliniai, priziniai ir nugalėtojų Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ b/k irkluotojų rezultatai 2020 Lietuvos jaunučių čempionate rugsėjo 12-13, 2020 (Trakai)

Kanojininkai ir kanojininkės 1 diena

C-1 1000 Jauniai (Šiauliečiai šioje rungtyje nestartavo). (8)

C-1 1000 Jaunučiai 2005 2 vieta Vanagas Enrikas 2005 Šiaulių 05:05.893 +0:02.952. 3 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių 05:06.096 +0:03.155 (10).

C-1 1000 Jaunučiai 2006 2 vieta Klimaitis Gabrielius 2006 Šiaulių 05:26.091 +0:14.075 (8).

C-1 1000 Berniukai (Šiauliečiai šioje rungtyje nestartavo). (8)

C-2 1000 Jauniai 1 vieta Serafinas Ignas 2003 Šiaulių ir Golovač Artūras 2003 Elektrėnų 04:14.039 (4).

C-2 1000 Jaunučiai 2005-2006 2 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių ir Vanagas Enrikas 2005 Šiaulių 04:38.687 +0:00.812, 7 vieta Klimaitis Gabrielius 2006 Šiaulių ir Valujev Daniil 2005 Klaipėdos 05:39.844 +1:01.969 (8).

C-2 1000 Berniukai 4 vieta Macius Arnas 2010 Šiaulių ir Kožuščenko Boris 2008 Klaipėdos 06:45.957 (5).

C-2 500 Jaunutės-mergaitės 1 vieta Baltrušaitytė Gabrielė 2006 Šiaulių ir Maciūtė Neda 2005 Šiaulių 02:38.083, 2 vieta Dapkutė Rusnė 2007 Šiaulių ir Markevičiūtė Marija 2007 Šiaulių 03:24.712 +0:46.629, Mėlynauskaitė Vanesa 2008 Šiaulių, Tamutytė Gabrielė 2009 Šiaulių nestartavo (4).

Iš 36 kanojininkų medalių iškovoti 10.

Kanojininkai ir kanojininkės 2 diena

C-1 200 Jauniai 2 vieta Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 00:44.589 +0:01.142 (9).

C-1 200 Jaunučiai 2005 1 vieta Vanagas Enrikas 2005 Šiaulių 00:46.316, 2 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių 00:47.613 +0:01.297 (13).

C-1 200 Jaunutės 2005-2006 1 vieta Maciūtė Neda 2005 Šiaulių 00:58.611, 2 vieta Baltrušaitytė Gabrielė 2006 Šiaulių 00:59.470 +0:00.859 (4).

C-1 200 Jaunučiai 2006 3 vieta Klimaitis Gabrielius 2006 Šiaulių 00:51.022 +0:03.469 (11).

C-1 200 Berniukai 11 vieta Macius Arnas 2010 Šiaulių 01:20.360 +0:10.624 (13).

C-1 200 Mergaitės 1 vieta Markevičiūtė Marija 2007 Šiaulių 01:04.860, 2 vieta Dapkutė Rusnė 2007 Šiaulių 01:13.361 +0:08.501, 3 vieta Tamutytė Gabrielė 2009 Šiaulių 01:22.456 +0:17.596, 4 vieta Mėlynauskaitė Vanesa 2008 Šiaulių 01:31.724 +0:26.864, Vanagaitė Kamilė 2009 Šiaulių DNF (5).

C-2 200 Jauniai 1vieta Serafinas Ignas 2003 Šiaulių ir Golovač Artūras 2003 Elektrėnų 00:41.893 (4).

C-2 200 Jaunučiai 2005-2006 1 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių ir Vanagas Enrikas 2005 Šiaulių 00:44.243, 5 vieta Klimaitis Gabrielius 2006 Šiaulių ir Valujev Daniil 2005 Klaipėdos 00:48.729 +0:04.486 (9).

C-2 200 Jaunutės-mergaitės 1 vieta Baltrušaitytė Gabrielė 2006 Šiaulių ir Maciūtė Neda 2005 Šiaulių 00:59.341, 2 vieta Dapkutė Rusnė 2007 Šiaulių ir Markevičiūtė Marija 2007 Šiaulių 01:04.467 +0:05.126, 3 vieta Mėlynauskaitė Vanesa 2008 Šiaulių ir Tamutytė Gabrielė 2009 Šiaulių 01:20.844 +0:21.503 (4).

C-2 200 Berniukai 5 vieta Macius Arnas 2010 Šiaulių ir Kožuščenko Boris 2008 Klaipėdos 01:10.860 +0:17.221 (7).

 

Iš 42 išdalintų kanojininkams iškovoti 18 medalių.

Kanojininkų dviejų dienų rezultatai: iš 78 medalių 28 atiteko sc „Atžalynas“ kanojininkams.

 

Baidarininkai ir baidarininkės 1 diena

K-1 1000 Jauniai 5 vieta Bratich Marco 2003 Šiaulių 04:18.807 +0:15.431, 7 vieta Budrys Laurynas 2003 Šiaulių SG 04:27.346 +0:23.970 (29).

K-1 1000 Jaunučiai 2005 8 vieta Bratich Dario 2005 Šiaulių 04:59.594 +0:31.914 (32).

K-1 1000 Jaunučiai 2006 Luksas Laurynas 2006 Šiaulių pusfinalyje RO (17).

K-1 1000 Berniukai 3 vieta Talkačiovas Augustas 2007 Šiaulių 05:34.340 +0:12.248, 8 vieta Povilaitis Motiejus 2007 Šiaulių 05:59.818 +0:37.726 (36).

K-1 500 Jaunės 2 vieta Januškauskaite Ereta 2003 Šiaulių 02:23.258 +0:06.389 (9).

K-2 500 Mergaitės (Šiaulietės šioje rungtyje nestartavo). (6)

K-2 1000 Jauniai 5 vieta Andriuška Deimondas 2004 Šiaulių ir Rakšnys Nojus 2004 Šiaulių 04:20.053 +0:27.478 (7).

K-1 500 Jaunutės 2005 7 vieta Linkutė Eva 2005 Šiaulių 02:25.693 +0:30.822 (13).

K-2 1000 Jaunučiai 2005-2006 Jurgaitis Gvidas 2006 Šiaulių ir Luksas Laurynas 2006 Šiaulių DNF (9).

K-1 500 Jaunutės 2006 (Šiaulietės šioje rungtyje nestartavo). (8)

K-4 500 Jauniai 2 vieta Nakčeris Ignas 2004 Panevėžio, Pranka Joris 2003 Panevėžio, Meškauskas Einaras 2003 Panevėžio, Bratich Marco 2003 Šiaulių 01:39.663 +0:03.781. 3 vieta Bendikas Kristupas 2003 Skuodo, Macevičius Armandas 2003 Skuodo, Budrys Laurynas 2003 Šiaulių SG, Šličius Arūnas 2003 Šiaulių SG 01:47.973 +0:12.091 (3).

K-2 500 Jaunės 1 vieta Sabaliauskaitė Ugnė 2004 Plungės ir Januškauskaite Ereta 2003 Šiaulių 02:20.282 (4)

K-1 500 Mergaitės 6 vieta Laucevičiutė Skaistė 2007 Šiaulių 02:52.191 +0:17.230 (9).

K-2 1000 Berniukai 2 vieta Povilaitis Motiejus 2007 Šiaulių ir Talkačiovas Augustas 2007 Šiaulių 05:05.144 +0:00.922 (8).

K-4 500 Jaunučiai 2005-2006 4 vieta Blažis Deimintas 2005 Panevėžio, Stepanovas Aronas 2006 Panevėžio, Valma Paulius 2006 Panevėžio ir Bratich Dario 2005 Šiaulių 01:51.052 +0:07.951 (6).

K-2 500 Jaunutės 2005-2006 6 vieta Linkutė Eva 2005 Šiaulių ir Danielė Juškaitė 2005 Šiaulių 02:45.770 +0:24.166 (8).

K-4 500 Jaunutės 2005-2006 3 vieta Vainoraitė Goda 2006 Panevėžio, Linkutė Eva 2005 Šiaulių, Juškaitė Danielė 2005 Šiaulių, Railaitė Liucija 2006 Panevėžio 02:52.534 +0:34.429 (3).

K-2 500 Mergaitės Lauceviciute Skaiste 2007 Šiaulių ir Mikalauskaite Leja 2008 Šiaulių DNF (9).

Baidarininkų ir baidarininkių iš 96 laimėti 10 medalių.

Baidarininkai ir baidarininkės 2 diena

K-1 200 Jauniai 2 vieta Bratich Marco 2003 Šiaulių 00:38.261 +0:00.312, 3 vieta Šličius Arūnas 2003 Šiaulių SG 00:38.683 +0:00.734 (36).

K-1 200 Jaunės 2 vieta Januškauskaitė Ereta 2003 Šiaulių 00:54.848 +0:05.402 (9).

K-1 200 Jaunučiai 2005 5 vieta Bratich Dario 2005 Šiaulių 00:42.939 +0:03.844 (38).

K-1 200 Jaunutės 2005 8 vieta Linkutė Eva 2005 Šiaulių 01:03.676 +0:16.815 (14).

K-1 200 Jaunučiai 2006 7 vieta Jurgaitis Gvidas 2006 Šiaulių 00:50.296 +0:07.924 (23).

K-1 200 Jaunutės 2006 (Šiaulietės šioje rungtyje nestartavo). (8)

K-1 200 Berniukai 2 vieta Talkačiovas Augustas 2007 Šiaulių 00:52.499 +0:02.703, 9 vieta Povilaitis Motiejus 2007 Šiaulių 00:57.937 +0:08.141 (62).

K-1 200 Mergaitės 8 vieta Lauceviciute Skaiste 2007 Šiaulių 01:04.114 +0:09.001 (14).

K-2 200 Jauniai 3 vieta Budrys Laurynas 2003 Šiaulių SG ir Šličius Arūnas 2003 Šiaulių SG 00:36.569 +0:01.266 (8).

K-2 200 Jaunės 1 vieta Sabaliauskaitė Ugnė 2004 Plungės ir Januskauskaite Ereta 2003 Šiaulių 00:50.601 (4).

K-2 200 Jaunučiai 2005-2006 (šiauliečių finalininkų nėra). (20).

K-2 200 Jaunutės 2005-2006 4 vieta Juškaitė Danielė 2005 Šiaulių ir Linkutė Eva 2005 Šiaulių 00:57.072 +0:06.329 (7).

K-2 200 Berniukai 2 vieta Povilaitis Motiejus 2007 Šiaulių ir Talkačiovas Augustas 2007 Šiaulių 00:50.624 +0:00.531 (13).

K-2 200 Mergaitės 6 vieta Lauceviciute Skaiste 2007 Šiaulių ir Mikalauskaite Leja 2008 Šiaulių 01:03.087 +0:09.641 (9).

Iš 60 išdalintų antros dienos baidarininkų medalių šiauliečiai iškovojo 9.

Iš 156 visų varžybų medalių skirtų baidarininkams šiauliečiams atiteko 19.

Iš 234 visų varžybų medalių – 47 parvyko į Šiaulius J .

 

2020 Lietuvos taurė - rudens etapas Rugsėjo 12-13, 2020 (Trakai)

K-1 1000 Vyrai 5 vieta Jackūnas Ignas 2002 Šiaulių 04:25.094 +0:37.226, 6 vieta Nemanius Domas 2002 Šiaulių 04:26.922 +0:39.054, 7 vieta Dargis Ignas 2002 Šiaulių 04:30.311 +0:42.443 (8).

K-2 1000 Vyrai 3 vieta Nemanius Domas 2002 Šiaulių ir Jackūnas Ignas 2002 Šiaulių 04:02.615 +0:21.730 4 vieta Petrauskas Julius 2000 Šiaulių ir Dargis Ignas 2002 Šiaulių 04:09.800 +0:28.915 (4).

K-1 200 Vyrai 1 vieta Čižas Tadas 1979 Šiaulių 00:37.957, 3 vieta Jackūnas Ignas 2002 Šiaulių 00:39.691 +0:01.734, 4 vieta Nemanius Domas 2002 Šiaulių 00:40.160 +0:02.203, 5 vieta Dargis Ignas 2002 Šiaulių 00:40.410 +0:02.453, 8 vieta Palujanskas Matas 2002 Šiaulių 00:41.363 +0:03.406 (11).

K-2 200 Vyrai 1 vieta Petrauskas Julius 2000 Šiaulių ir Žumbys Armandas 2001 Šiaulių 00:34.924, 3 vieta Jackūnas Ignas 2002 Šiaulių ir Nemanius Domas 2002 Šiaulių 00:36.940 +0:02.016, 4 vieta Dargis Ignas 2002 Šiaulių ir Palujanskas Matas 2002 Šiaulių 00:37.284 +0:02.360 (5).

C-1 1000 Vyrai šiauliečiai nestartavo (3).

C-1 200 Vyrai šiauliečiai nestartavo (5). Iš 6 medalių 0.

Baidarininkai vyrai Iš 18 medalių parvežė į Šiaulius 8. Kanojininkai nedalyvavo 0.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite