Angle down Atgal

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje įžiebta išmanioji eglė

Šią savaitę intensyviai padirbėję gimnazijos darbuotojai ir mokiniai ketvirtadienio rytą pristatė naujieną – išmaniąją Kalėdų eglutę.

Šios idėjos autorius IVb klasės mokinys Karolis Kundrotas. Tai ir informacinėmis technologijomis (šiemet IT olimpiados mokykliniame etape surinko maksimalų taškų skaičių ir jau rytoj dalyvaus miesto etape), ir žurnalistika (entuziastingas gimnazijos jaunųjų žurnalistų būrelio narys) besidominčio mokinio ne pirmas originalus sumanymas, įgyvendintas gimnazijos gyvenime – šiemet kiekvieną dieną į pamokas ir pertraukas kviečia jo suprogramuotas išmanusis skambutis.

Naujas Karolio darbas kurtas naudojant programinę įrangą Touch Designer. Tai nekomercinė programa, skirta įvairioms šviesos instaliacijoms kurti. Šiuolaikiška ir modernu taip gimnazijos bendruomenės nariai apibūdino mokykloje įžiebtą kitokią Kalėdų eglutę.

Nieko keisto, kad gimnazija, ne tik pradėjusi, bet ir paskatinusi robotikos judėjimą Šiauliuose, įgyvendinanti STEAM veiklas, pasipuošė ne tradicine, bet išmaniąja eglute, primenančia, kad gražiausios metų šventės šalia.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mokyklos bendruomenėje atsiskleidžia įvairiausi gebėjimai, gimsta talentai. Linkime visiems siekti naujovių ir tobulumo bei džiaugtis šiuo gražiu prieššventiniu laikotarpiu susikūrus išskirtinę pakilią nuotaiką.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite