Sportas2021 m. Spalio 25 d. 08:39

Šiaulių RK „Šiauliai“ rankininkai namuose neatsilaikė prieš Vilniaus HC „Amber“ rankininkus

Giedrius ŠteimantasŠaltinis: Etaplius.lt

191964

Šeštadienį Šiauliuose vykusiose Šiaulių RK „Šiaulių“  ir  Vilniaus HC „Amber“ 2021/2022 m. Lietuvos rankinio lygos  rungtynėse, aikštelės šeimininkai nepasinaudojo namų aikštės pranašumu.

Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai į pertrauką išėjo atsilikdami nuo svečių penkių taškų skirtumu. Antrame kėlinyje vilniečiai nemažino tempo ir įsirašė pergalę rezultatu 16:24 (6:11).

Šiaulių RK „Šiauliai“ komandoje rezultatyviausias žaidėjas buvo 6 įvarčius įmetęs Rokas Leščinskas. Samuelis Sinušas įmetė 5 įvarčius, Gedvinas Jocas įmetė 4 įvarčius, o Justas Mielenis prisidėjo 1 įvarčiu. Mūsų komandos lyderiu šiose rungtynėse, neabejotinai, buvo vartininkas Dominykas Adomavičius, kuris atrėmė du 7 metrų baudinius bei ne kartą varžybų metu gelbėjo komandos vartus.

Vilniaus HC „Amber“ gretose rezultatyviausi buvo Tadas Tumosas įmetęs 5 įvarčius, Giedrius Sveklas, Romas Aukštikalnis ir Hleb Artsiukhou įmetė po 3 įvarčius.

Šiaulių RK „Šiauliai“ gretose dėl diskvalifikacijos negalėjo žaisti vienas iš komandos lyderių Tomas Baliutavičius ir traumuotas Aivaras Budrys.

Rungtynėse teko paplušėti ir teisėjams: Vaidui Mažeikai ir Mindaugui Gateliui. Šiaulių RK „Šiauliai“ žaidėjui Timonui Bložei varžybų 55-ąją minutę už grubų žaidimą buvo parodyta raudona kortelė.

Mūsų miesto rankininkai artimiausias varžybas žais išvykoje 2021-11-13, Utenoje, su vietos komanda HC „Utena“. Namuose Šiaulių RK “Šiauliai“ žais 2021-11-20 su Kauno RK „Ąžuolas“ komanda.

Namų varžybos vyksta Šiaulių krepšinio sporto mokyklos “Saulė” sporto rūmuose adresu Pramonės g. 13, Šiauliuose. Kviečiame žiūrovus aktyviai palaikyti miesto rankinio komandą. Įėjimas nemokamas (tik su galimybių pasu). Taip pat namų varžybos tiesiogiai transliuojamos YouTube platformoje. Namų varžybas galite nemokamai stebėti YouTube platformoje  suvedę paieškos raktažodį LRL.Šiauliai, kurios bus komentuojamos. Komandos naujienas kviečiame sekti socialiniuose tinkluose ir internetiniame puslapyje www.hcsiauliai.lt