Sportas2017 m. Gegužės 9 d. 16:33

Šiaulių rajono sportininkai varžėsi "Žalgiriadoje"

Eva KazlauskienėŠaltinis: Etaplius.lt

2247

Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ vykdo vasaros sporto žaidynių zonines varžybas, kuriose dalyvauja ir Šiaulių rajono komandos. Šiose varžybose negali dalyvauti profesionalūs sportininkai, žaidžiantys užsienio komandose bei dalyvaujantys Lietuvos čempionatuose. Žaidėjai turi būti vyresni nei 19 metų.

Pirmieji į kovą stojo tinklininkai. Šiaulių rajonui atstovavo trenerio Gyčio Pleskūno treniruojami Kuršėnų sporto klubo „Kristalas“ sportininkai, kurie varžėsi Tauragėje. Mūsiškiai įtikinamai nugalėjo šeimininkus, tačiau lygiavertėje kovoje pralaimėjo Klaipėdos rajono komandai ir užėmę 2 vietą į finalinį etapą nepateko. Nugalėtojais tapo Klaipėdos rajonas.

Jurbarke surengtos krepšinio zoninės varžybos. Jose Šiaulių rajono atstovai nugalėjo visus varžovus ir įgijo teisę gegužės 27–28 dienomis dalyvauti finalinėse varžybose, kurios bus surengtos Palangoje, festivalio „Sportas visiems“ metu.

Paskutinieji varžėsi futbolo sporto mėgėjai, kurių zoninės varžybos buvo suorganizuotos Radviliškio „Lietuvos sąjūdžio“ stadione. Po atkaklių kovų Kuršėnų sporto klubo „Venta“ atstovai (treneris Artūras Vestartas) 2:3 nusileido šeimininkams, tačiau 2:1 įveikė Kelmės rajono komandą. Pralaimėjimas radviliškiečiams užkirto kelią mūsų rajono komandai dalyvauti finaliniame etape Palangoje. Kuršėniškiai liko antri, o nugalėtojais tapo Radviliškio rajono sportininkai.

Teikiant paraiškas dalyvauti „Žalgiriadoje“, Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokykla pageidavo, kad kai kurių sporto šakų zoninės varžybos būtų surengtos ir Šiaulių rajone. Apmaudu, tačiau dėl šiuolaikiškų sporto bazių rajone stokos, zoninių varžybų vykdyti nebuvo leista. Rajone nėra nei vienos sporto bazės, kurioje būtų galima vykdyti aukštesnio rango futbolo, krepšinio ar tinklinio varžybas.