Z. Ripinskio nuotr.
Angle down Atgal

Šiaulių rajono savivaldybės taryba priėmė aktualių sprendimų

Lapkričio 12 dieną, antradienį, posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės taryba per tris valandas baigė darbą ir priėmė gyventojams svarbių sprendimų biudžeto, švietimo, socialinio būsto ir patalpų nuomos, gatvių pavadinimų, vietinės rinkliavos ir kitais klausimais.

Su pagarba ir padėka išlydėtas ilgametis Šiaulių rajono Šakynos mokyklos direktorius Vytautas Arvasevičius - Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai, meras Antanas Bezaras padėkojo už ilgametį darbą, sutvarkytą mokyklą.

Priimta ir kitų su švietimu susijusių sprendimų - nustatytas rajono savivaldybės švietimo įstaigų ir Švietimo paslaugų centro didžiausias leistinas pareigybių skaičius. Kadangi kai kuriose švietimo įstaigose nustatytas didesnis pareigybių skaičius, politikai aktyviai domėjosi šiuo klausimu, akcentuota tai, kad pareigybių skaičius – tai ne etatų skaičius.

Aktyviai diskutuota dėl vieno rajono gyventojo prašymo atleisti jį nuo vietinės rinkliavos pastoviosios dalies už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą už maitinimo paskirties objektą. Gyventojams motyvuoja, kad maitinimo paslaugos jis neteikia. Nuo vietinės rinkliavos kintamosios dalies už šį objektą gyventojas jau yra atleistas. Tarybos narių balsų dauguma nuspręsta jo neatleisti nuo vietinės rinkliavos pastoviosios dalies mokesčio.

Rajono politikų sprendimu leista įregistruoti Kuršėnų Pavenčių bendruomenę Šiaulių rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančiame pastate, esančiame adresu: Ventos g. 114, Kuršėnuose. O kitai viešajai įstaigai leista ne konkurso būdu išsinuomoti patalpas Kuršėnuose, Basanavičiaus g. 6, – socialinės reabilitacijos veiklai pagal projektą vykdyti.

Nemažai diskutuota gatvių pavadinimų keitimo, socialinio būsto ir savivaldybės būsto nuomos, savivaldybės turto nuomos ir kitais klausimais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite