Zigmo Ripinskio nuotr.
Angle down Atgal

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija šventiškai paminėjo tarptautinę neįgaliųjų dieną

Gruodžio 4-ąją Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos nariai iš visų rajono skyrių rinkosi į Šiaulių rajono savivaldybės kultūros skyrių paminėti Tarptautinės neįgaliųjų dienos. Šventinis koncertas ir sveikinimai suteikė rajono neįgaliesiems šventinės nuotaikos, koncertiniai numeriai ir virkdė, ir juokino susirinkusiuosius.

Šiaulių rajono neįgaliuosius ir draugijos vadovę Eleną Kačinskienę Šiaulių rajono mero Antano Bezaro vardu pasveikino jo padėjėja Rita Žadeikytė. Šiaulių rajono savivaldybė rajono neįgaliųjų draugijai yra skyrusi mikroautobusą, kuriuo naudojasi viso rajono neįgalieji ir kasdieniuose reikaluose, ir šventėse. Neįgaliųjų draugijos vadovė džiaugėsi tokia Savivaldybės dovana, o tai, kad mikroautobusas neįgaliesiems labai reikalingas rodo faktas, kad nėra dienos, kai ši transporto priemonė stovėtų be darbo. Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga viso rajono neįgaliuosius pasveikino Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė bei Europos parlamento nario Bronio Ropės padėjėja Daiva Puplauskienė, Šiaulių rajono Gruzdžių seniūnė Nijolė Bagdonavičienė.

Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirtą koncertą vedė ŠRSKC vyriausiasis režisierius Zenonas Gestautas. Nuostabiai atliekamas dainas šia proga dovanojo ŠRSKC moterų vokalinis ansamblis „Melodija“, ŠRSKC vaikų liaudiškų šokių studijos „Diemedėlis“ šokėjai.

Šventinę nuotaiką kūrė magijos numerius atlikusi ŠRSKC cirko grupės vadovė Nina Kundrotienė. O šventės vinis – Šeduvos kultūros ir amatų centro humoro grupė „Sprandžina“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite