Angle down Atgal

Šiaulių rajone atšaukiami visi renginiai, sprendžiama dėl ugdymo įstaigų veiklos

Šiaulių rajonas įtrauktas į didėlės rizikos savivaldybių sąrašą, reaguodama į tai Šiaulių rajono savivaldybė ėmėsi priemonių, stabdančių viruso plitimą rajone. 

Nuo rugsėjo 24 d. Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje atšaukti ar vėlesniam laikui atidėti visi Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje suplanuoti tiek komerciniai, tiek nekomerciniai renginiai ir pavesta neplanuoti naujų renginių iki Šiaulių rajonas bus įtrauktas į didėlės rizikos savivaldybių sąrašą.

Tokį sprendimą priėmė rugsėjo 23 dieną posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija (ESK).

Šis draudimas galioja Šiaulių rajono savivaldybės administracijai, visoms savivaldybės įstaigoms ir įmonėms ir kitiems fiziniams ir juridiniams asmenims, organizuojantiems renginius, konferencijas, seminarus, susitikimus ir pan.

Šiaulių rajono savivaldybės ESK taip pat priėmė sprendimą nuo rugsėjo 24 d. nevykdyti ir neorganizuoti darbuotojų kelionių, ekskursijų, edukacinių renginių iki Šiaulių rajono savivaldybė bus įtraukta į didelės rizikos savivaldybių sąrašą.

ŠVIETIMAS

Ugdymo įstaigų vadovai įpareigoti sušaukti įstaigų Tarybų posėdžius dėl ugdymo proceso organizavimo formų (kasdienis, nuotolinis, mišrus). Ugdymo įstaigos atsakingos tiek už bendrąjį ugdymą, tiek už neformalųjį ugdymą, kuris organizuojamas jų įstaigų patalpose. Sprendimus priimti nuo rugsėjo 24 d. ir ne vėliau kaip iki rugsėjo 30 d. Priimami sprendimai vykdomi laikotarpiu, kai Šiaulių rajono savivaldybė yra įtraukta į padidintos rizikos savivaldybių sąrašą. Įpareigoti ugdymo įstaigų vadovus supažindinti ugdymo įstaigų bendruomenes su Tarybų priimtais sprendimais.

Nuo rugsėjo 24 d. neformaliojo ugdymo laisvieji mokytojai organizuoja neformaliojo ugdymo užsiėmimus užtikrindami visus saugumo reikalavimus, jei to nepavyksta, neformaliojo ugdymo užsiėmimus organizuoja nuotoliniu būdu.

Iki 2020 m. rugsėjo 30 d. Šiaulių rajono savivaldybės ugdymo įstaigos turi pateikti Šiaulių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijai ugdymo įstaigų Tarybų priimtus sprendimus dėl ugdymo proceso organizavimo laikotarpiu, kai Šiaulių rajono savivaldybė bus įtraukta į padidintos rizikos savivaldybių sąrašą.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite