Angle down Atgal

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai plečiasi – atidarė atstovybę Kuršėnuose (vaizdo įrašas)

Gruodžio 13-ąją Kuršėnuose, Jono Basanavičiaus gatvėje ant 7 numeriu pažymėto pastato atsirado nauja iškaba, skelbianti, kad nuo šiol čia veikia Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šiaulių rajono atstovybė.

Nauji „namai“ rajono verslininkams

Nuo šiol rajono verslininkai turės savo „namus“ – ši atstovybė bus vieta, kurioje verslo atstovai galės susitikti, dalintis mintimis bei idėjomis, spręsti iškilusias problemas.

Naujosios atstovybės vadovu išrinktas verslininkas, įmonės „Devold AMT“ vadovas Saulius Stelingis.
Šiemet Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai nemenkai plėtėsi: neseniai įsteigė naują filialą Telšiuose, o štai dabar duris atvėrė ir atstovybė Kuršėnuose.

Poreikį plėstis diktuoja augantis rūmų narių skaičius

Pasak Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinio direktoriaus Alfredo Jonuškos, į rūmų veiklą įsitraukia vis daugiau naujų narių, dalis jų – ambicingi ir perspektyvūs rajono verslininkai. Todėl siekiant, kad jiems nereikėtų kaskart vykti į Šiaulius, nuspręsta steigti atstovybę rajone. Kuršėnai tam pasirinkti neatsitiktinai.

„Kuršėnai vis dėlto yra lyg Šiaulių rajono centras, tai gana didelis miestas, turintis apie 12 tūkstančių gyventojų ir verslo koncentracija čia yra tikrai nemaža. Manau, kad šios atstovybės įsteigimas taps postūmiu verslininkams dar aktyviau generuoti idėjas, kurtis ir veikti šiame mieste”, – pasakojo A. Jonuška.

Pasak generalinio dikrektoriaus, ateityje tikimasi toliau plėsti rūmų veiklą rajonuose, tad tokių atstovybių gali atsirasti ir kitose Šiaulių ir Telšių regionų savivaldybėse.

Tikisi glaudesnio bendradarbiavimo su rajono valdžia

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas džiaugiasi naujosios atstovybės atidarymu ir tiki, kad Kuršėnai – daug potencialo verslo srityje turinti miestas. Tačiau V. Japertas pažėrė ir šiek tiek kritikos Šiaulių rajono valdžiai. Pasak rūmų prezidento, infrastruktūra ir bendras miestelio vaizdas tikrai galėtų būti patrauklesnis.

„Šiandien atvykęs į atstovybės atidarymą neradau vietos automobiliui, todėl pastatačiau jį vidiniame kieme. Ir mane nemaloniai nustebino tai, ką pamačiau. Fasadinė pastato pusė puiki, o štai vidiniame kieme vaizdas nelabai gražus. Tikrai manau, kad reikėtų ir nėra labai sudėtinga susitvarkyti aplinką. Kartais net maži dalykai padeda sutelkti bendruomenę ir padaryti aplinką gražesnę ir patrauklesnę”, – įsitikinęs V. Japertas.

Rūmų prezidentui antrina ir Šiaulių rajono atstovybės vadovas S. Stelingis.

„Mūsų vizija – efektyvesnis komunikavimas sus vietos valdžia, su Šiaulių rajono savivaldybe. Ketiname išsakyti savo poreikius ir tikimės būti išgirsti. Pirmiausiai norėtume žmonėms bent jau užtikrinti geresnį atvykimą į darbą, kad būtų tvarkingos gatvės, šaligatviai, apšvietimas. Taip pat siekiant pritraukti verslininkus ir investotojus reikėtų atsižvelgti ir į jų poreikius”, – sako S. Stelingis.

Metai užbaigti apdovanojimais

Po naujosios atstovybės atidarymo vyko ir tradicinis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų metų užbaigimo renginys.

Auksiniai ŠPPAR ženkleliai įteikti Šiaulių rajono atstovybės vadovui Sauliui Stelingiui, UAB „Kalnas” generalinei direktorei Ilonai Baristienei ir UAB „Labnora” direktoriui Valdimarui Sekreckui.

Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų darbo žvaigždės medaliais už nuopelnus šalies gerovei apdovanoti Daivaras Reivytis (UAB „Androcelas” gamybos meistras), Jonas Malinauskas (UAB „Baltic Champs” Gruzdžių padalinio direktorius) ir Audrius Grinius ( UAB „Grafų baldai” gamybos vadovas). Šiaulių rajono savivaldybės vadovams padėkota už pagalbą verslininkams, dalyvavusiems verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai’19.

Seimo narės Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė pasveikino UAB „Alkos projektai” įmonės „AlkaWool” atstovą ir įteikė dovaną – Lietuvos Respublikos vėliavą.

Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ŠPPAR ir verslo atstovus pagerbė padėkos raštais.

Po apdovanojimų vyko seminaras „Geros savijautos įpročiai“.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite