Angle down Atgal

Šiaulių Policijos Bendruomenės Pareigūnai sugalvojo naują pramogą - „Paslapčių kambarį” ant ratų

Šiaulių Policijos Bendruomenės Pareigūnai sugalvojo naują pramogą - „Paslapčių kambarį” ant ratų. Jis įkurdintas konvojaus mikroautobuse, kuriuo anksčiau buvo vežiojami nusikaltėliai.

Automobilio viduje įrengta per 100 slaptaviečių, kuriose paslėptos užuominos ir galvosūkiai žaidėjams.

„Dirbant su gyventojais pristatome savo veiklą, daug kalbame apie prevenciją, tad šį kartą bandėme sugalvoti kažką naujo ir patrauklaus, ką išbandyti norėtų tiek paaugliai, tiek vyresni žmonės. Panašaus pobūdžio vadinamieji pabėgimo kambariai labai populiarūs visoje šalyje, tad manome, kad ši pramoga patiks šiauliečiams“ – sako bendruomenės pareigūnas Danielius Budrys.

Užduotys „Paslapčių kambaryje“ susijusios su policija ir Valstybės šimtmečiu. Žaidimo dalyviai pirmiausia išgirsta legendą apie 4 iš Šiaulių kilusius Lietuvos tarybos narius, kurie 1918 m. vyko į Vilnių pasirašyti Lietuvos nepriklausomybės akto ir kelionėje patyrė įvairių nuotykių. O įveikusieji visas užduotis surandą vienintelę išlikusią didvyrių nuotrauką.

Anot pareigūno, šios pramogos privalumas tas, kad užduotys gali būti skirting sudėtingumo ir skirting tematikų: „visus įrengimus galime visiškai skirtingai išnaudoti, tad jei šiandien tema tyrinėtojai, rytoj žaidėjai gali pasijusti kriminalinės policijos pareigūnais tiriančiais nužudymą, poryt gal net išminuotojai, kurie per tam tikrą laiką turi išminuoti bombą”.

Šiandien bulvare prie Kaštonų alėjos pristatant „Paslapčių kambarį“ pareigūnams teko ne tik su jaunimu bendrauti, bet ir sulaikyti vagišių. Bendruomenės pareigūnai išgirdo pagalbos šauksmą. Iš netoliese esančios parduotuvės ilgapirštis nugvelbęs kvepalų buteliuką bandė sprukti, tačiau pareigūnai jį sučiupo. Vyras nuvežtas į komisariatą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite