Šiaulių plaukikams padėjo namų sienos

anonymous anonymous Etaplius žurnalistas

Dvi dienas Šiauliuose vykusiose Lietuvos vaikų žiemos plaukimo pirmenybėse labai gerai pasirodė mūsų miesto plaukikai iš "Delfino". Iškovota antra vieta tarp komandų ir laimėtas ne vienas medalis.

10-12 metų amžiaus berniukų grupėje geriausiai pasirodėir du aukso medalius iškovojoArtas Apinys. Berniukas laisvu stiliumi 100 m ilgio distanciją nuplaukė per 1 min 5,83 sekundės ir nugalėjo 93 varžovus, o dukart ilgesnę atkarpą įveikė per 2 min 25,04 sekundės, užnugaryje palikęs 73 plaukikus.

Ant nugalėtojų pakylos lipo ir Arvydas Jegorovas, 50 m peteliške įveikęs per 31,65 sekundės (75 dalyviai). Bronzos medalį jis užsikabino po 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungties (1 min 8,04 sek., 94 dalyviai).

Sidabro medalį laimėjo Rokas Pleikys, 100 m nuplaukęs nugara per 1 minutę 19,25 sekundės (40 dalyvių).

Berniukus treniruoja Ema Vielavičiūtė.

Roberto Šuipio auklėtinis Aidas Aleksandravičius, lipo ant trečios vietos pakylos, po 100 m plaukimo nugara (1 min 20,60 sek, 40 dalyvių).

Šiauliečių komanda (Rokas Pleikys, Arvydas Jegorovas, Vilius Navickas, Artas Apinys) estafetės rungtyje 4X50 kompleksu tarp 17 komandų tapo čempione, pasiekusi geriausią rezultatą – 2 min 18,97 sek.

Kita berniukų komanda (Majus Šalkus, Artas Apinys, Jovydas Poškus, Arvydas Jegorovas) estafečių rungtyje 4X50 laisvu stiliumi pelnė antrą vietą, iš aštuoniolikos komandų pademonstravusi 2 min 4,67 sek. rezultatą.

Berniukus varžyboms ruošia E. Vielavičiūtė.

9-11 m. amžiaus mergaičių grupėje geriausiai iš mergaičių pasirodė Emilija Pociūtė, plaukdama laisvu stiliumi. 200 m ji įveikė per 2 min 37,61 sek. ir 55 plaukikių tapo grupės čempione. 100 m mergaitė nuplaukė per 1 min 12,11 sek. ir iš 85 dalyvių užėmė antrą vietą

Du sidabro medalius pelnė Guoda Tručinskaitė. Ji 50 m peteliške nuplaukė per 36,06 sek. (54 dalyvės), o 100 m kompleksu – per 1 min 21,30 sek. (53 dalyvės).

Mergaites treniruoja Dovilė Pocienė.

Dukart čempionių titulą apgynė mergaičių komanda:Emilija Pociūtė (D. Pocienė), Greta Kaminskaitė (D. Pocienė), Ugnė Šiautkulytė (E. Šiautkulis), Guoda Tručinskaitė (D. Pocienė). Estafetėje 4X50 laisvu stiliumi jų rezultatas buvo 2 min 13,92 sek. (20 komandų), estafetėje 4X50 kompleksu – 2 min 29,98 sek. (19 komandų).

Iš 26 varžybose dalyvavusių komandų pagal surinktus taškus - 479 - pirmoji „Delfino“ komanda užėmė antrą vietą. Pirmą vietą iškovojo Kauno pirmoji komanda (484 tšk.), trečiąją užėmė Panevėžio „Žemynos“ pirmoji komanda (357 tšk.)