Šiaulių plaukikai iškovojo medalių Lietuvos pirmenybėse

anonymous anonymous Etaplius žurnalistas

Šiauliuose dvi dienas vykusiose Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse gerai pasirodė varžybų šeimininkai, „Delfino“ plaukikai.

9-11 metų amžiaus mergaičių grupėje dukart vicečempione tapo Rasa Lapetinskaitė.200 m laisvu stiliumi mergaitė nuplaukė per 2 minutes 39,05 sekundės ir nugalėjo 66 plaukikes. Dukart trumpesnę distanciją, plaukdama nugara, ji įveikė per 1 minutę 22,86 sekundės ir užnugaryje paliko 67 varžoves.

Ant trečios vietos pakylos lipo Urtė Ragauskaitė po 200 m plaukimolaisvu stiliumi rungties. Jos rezultatas - 2 minutės 41,03 sekundės, įveiktos 65 priešininkės.

Mergaites treniruoja trenerė Ema Vielavičiūtė.

10-12 metų amžiaus berniukų grupėje iš šiauliečių geriausiai sekėsi Aidui Aleksandravičiui. 100 metrų atkarpą jis plaukė nugara, finišavo po 1 minutės 16,67 sekundžių ir užėmė trečią vietą, už savęs palikęs 58 varžovus.

Bronzos medaliais pasipuošė ir berniukų ketvertas estafetės 4X50 laisvu stiliumi rungtyje. Komandos sudėtyje - Aidas Aleksandravičius, Jonas Nostis, Nojus Žvaginis ir Naglis Stankaitis. Rezultatas - 2 minutės 7,25 sekundės. Dėl apdovanojimų kovojo 20 komandų.

Medalininkus varžyboms ruošė treneris Robertas Šuipis.

Iš viso pirmenybėse dalyvavo trisdešimt komandų. Bendroje įskaitoje, surinkusi 281 tašką, pirmoji Šiaulių „Delfino“ komanda užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse dalyvavo plaukikai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Mažeikių, Varėnos, Marijampolės, Alytaus, Utenos, Kėdainių, Kaišiadorių, Rokiškio, Pasvalio.