Angle down Atgal

Šiaulių pėsčiųjų takai dvelkia sovietmečiu?

Gaila, kad taip ir neteko sulaukti komentaro iš mūsų miesto valdžios dėl aplaidaus požiūrio į pėsčiųjų takus, kurie pas mus dar daug kur apleisti, suskilinėję, vietomis matosi tik plyna žemė, kurioje belieka laukti tik užaugančių gėlių. Vasara eina į pabaigą, o negalėčiau teigti, kad mieste būtų kas nors tvarkoma. Kur Tilžės ar Basanavičiaus gatvių rekonstrukcija? Kur Lyros ir Gardino gatvių sankryžoje žadamas žiedas?

Problema – ne tik žiedas, šalia Gardino gatvės yra ne ką geresnės būklės pėsčiųjų takas. Kažkada teko rašyti skundą, nes tokių takų yra ir prie Gegužių, Dainų, Lyros gatvių. Juk buvo viešai skelbta, kad pėsčiųjų takams yra skirti pinigai, tai kur darbai?

Man asmeniškai pikta, kai tenka pačiam keliauti po Lietuvą ir matyti, kaip kiti miestai ir miesteliai tvarkosi, o pas mus viskas po senovei. Kur komfortas? Kiekvienas žmogus norėtų vaikštinėti tvarkingu taku ar saugiai minti dviratį. Kada pagaliau Šiauliai prabus ir pradės keistis, modernėti, šiuolaikiškėti?

Kai prieš metus ar du lankiausi Rygoje, mane apėmė baltas pavydas, nes ten matosi, kam skiriami milžiniški pinigai. Nustebino rekonstruotos gatvės, šaligatviai ir t. t. Gaila, bet vaikštant po Šiaulius atrodo, kad vis dar gyvename tarybiniais laikais. Ką jau kalbėti apie centrą... Gėda į jį žiūrėti. Miesto valdžia galėtų išeiti iš kabinetų ir nusileisti laiptais, esančiais šalia Petro ir Povilo katedros, gal tada pamatytų, koks pėsčiųjų takas pasitinka šiauliečius ir miesto svečius. O dar centras vadinasi...

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite