„Šiaulių“ pergalių serija sustojo Pasvalyje: nesulaikė E.Želionio vedamų „Pieno žvaigždžių“

Dviejų pergalių seriją pratęsti siekę „Šiauliai“ (2-8) nutupdyti ant žemės. Saulės miesto atstovų viešnagė Pasvalyje nenusisekė – jie 64:87 (20:20, 12:22, 17:20, 15:25) nesulaikė pastaruoju metu taip pat puikią bangą pagavusių „Pieno žvaigždžių“ (6-5).

Sunkiai sezoną pradėjusios „Pieno žvaigždės“ sparčiai kyla turnyrinėje lentelėje ir dabar puikuojasi 5-oje vietoje.

„Šiauliai“ po dviejų pergalių iš eilės vėl patyrė pralaimėjimą ir iš 10-osios pozicijos aukštyn nekyla.

Savo žodį „Pieno žvaigždės“ tarė antrajame kėlinyje. Spurtas 8:0 leido įgyti dviženklį pranašumą (39:29). Įspūdingai pasvaliečius į priekį traukė E.Želionis dar iki pertraukos surinkęs 21 naudingumo balą.

„Pieno žvaigždės“ pranašumą išsaugojo iki ilgosios pertraukos (42:32).

Pasvaliečiai toliau didino apsukas, o E.Želionio taiklūs tolimi metimai tapo dar vienu svečių galvos skausmu. 20 taškų pranašumą aptirpdę „Šiauliai“ prieš lemiamą atkarpą suteikė sau vilties (62:49).

Visgi ketvirtajame kėlinyje solidesni buvo pasvaliečiai. „Šiauliai“ kėsinosi priartėti iki vienženklio pranašumo (71:59), tačiau jų šturmą sutramdyti pavyko.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: Edgaras Želionis 22 (13 atk. kam., 5 rez. perd., 37 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 19 (27 naud. bal.), Tomas Lekūnas 11, Danielis Amigo 10.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 15, Andy Van Vlietas (7 atk. kam.) ir Arminas Urbutis po 11, Denisas Krestininas 10.