Šiaulių m. savivaldybės nuotr.
Angle down Atgal

Šiaulių motociklininkai išvyko į Baltijos keliui skirtą ralį

Šiaulių motociklininkų komandos išlydėtos garbingai atstovauti Šiaulių miestą intelektualiame kultūriniame ir pažintiniame ralyje „Ryterna modul Mototourism rally Baltijos Keliui 30“. Komandoms įteikti Šiaulių miesto mero Artūro Visocko atstovavimo raštai ir miesto herbinės vėliavos.

Kasmet vykstantis intelektualus kultūrinis ralis „Ryterna Modul Mototourism Rally 2019“ po Lietuvą šiemet yra paskirtas Baltijos kelio jubiliejui. Jo metu šimtai motociklininkų entuziastų per vieną dieną aplankys apie 40 istorinių ir kultūros paveldo objektų, skirtų Baltijos kelio 30-mečiui, jo iniciatorimas ir istorijai bei Vietovardžių metams.

Ralio dalyviai, pasiruošę atstovauti Šiaulių miestą, buvo pakviesti į ceremoniją Vilniaus gatvės bulvare.

Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius keturių komandų atstovams įteikė miesto mero pasirašytus atstovavimo raštus ir miesto herbines vėliavas.

„Jūsų šios dienos kelionė neša žinią apie meilės savo šaliai, solidarumo, vienybės ir laisvės žinią. Jūs pradėsite savo keliones po vieną ar poromis, o vėliau įsiliesite į didžiulį bendraminčių būrį, tai tikrai atspindi Baltijos kelio idėją. Linkiu gero gelio, puikaus oro ir didelio tikėjimo“, – kalbėjo Egidijus Elijošius.

„Pagrindinis dalykas yra pozityvas, pasižiūrėjimas į datą, kokia šiandien diena yra ir šnekėjimas apie Lietuvą ir apie Šiaulius“, – miesto vardo garsinimo reikšmę pabrėžė E. Elijošius.

Šiaulius atstovauja penkios ralio komandos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite