Angle down Atgal

Šiaulių mobilusis Drive-in punktas netuščias – atvykstama atlikti tyrimų (vaizdo įrašas)

Nuo kovo 24 dienos 12 valandos Šiauliuose pradėjo veikti mobilusis Drive-in punktas (patikros dėl galimo užsikrėtimo koronavirusu). Punktas įkurtas aikštelėje prie „Šiaulių arenos“ (Jablonskio g. 16). Etaplius.lt redakcija apsilankė punkte ir patikrino, kaip punktui sekasi.

Šiaulių mobilusis Drive-in punktas nėra tuščias, į jį žmonės atvažiuoja atlikti tyrimų. Į punktą automobiliai atvyksta kas keliolika minučių. Atvykusieji jiems paskirtu laiku lieka automobilyje ir vykdo personalo nurodymus. Prie įvažiavimo kiekvieną pasitinka stendas su instrukcijomis. Visi laikosi griežtų reikalavimų – nelipa iš automobilio ir be leidimo neatidarinėja langų.

Punktuose ėminius tyrimams priduoti gali tik tie asmenys, kuiems pasireiškė bent vienas iš koronavirusui būdingų simptomų – staigus karščiavimas, kosėjimas, dusulys, taip pat tie, kurie 14 dienų laikotarpiu iki simptomų pradžios keliavo bet kurioje užsienio šalyje ar po sąlyčio su patvirtintu ar tikėtinu COVID-19 ligos atveju.

Punkte personalas yra pasiruošęs dirbti dviem pamainomis, kiekviena jų kasdien gali aptarnauti po 21 žmogų, tad per dieną punkte galima patikrinti 42 norinčius tai padaryti asmenis.

Kaip vyksta DRIVE-IN patikros procesas:

  • pirmiausia reikia skambinti į Karštąją liniją tel. 1808 registracijai, kur pagal suteiktą informaciją bei simptomus operatorius nusprendžia, ar jums reikia patikrinimo;

  • paskyrus laiką, savo transportu (negalima vykti taksi ar viešuoju transportu) atvykstama į mobilų punktą (aikštelė prie „Šiaulių arenos“, J. Jablonskio g. 16);

  • atvykus į mobilų punktą, negalima lipti iš automobilio ir atidaryti lango kol to nepaprašys mobilios komandos narys;

  • tepinėlis iš nosiaryklės bus paimtas jums neišlipus iš automobilio;

  • po tepinėlio paėmimo turite grįžti į namus ir laukti tyrimo atsakymo, izoliuotis namuose 14 dienų po paskutinės atvykimo į Lietuvą dienos ar po paskutinės sąlyčio su sergančiuoju COVID-19 liga dienos.

Taip pat skaitykite: Šiauliuose pradėti patikrinimai mobiliajame koronaviruso DRIVE-IN punkte (vaizdo reportažas)

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite