Angle down Atgal

Marijus Velička atsisako Tarybos nario mandato

Šiandien savo socialinėje Feisbuk paskyroje advokatas ir politikas Marijus Velička paskelbė netikėtą žinią – vyras atsisako Šiaulių miesto tarybos nario mandato. 

Politikas teigia, kad pandemijos metu jo darbo tempas profesinėje advokato srityje padvigubėjo, todėl nebegali atsakingai atlikti tiek advokato, tiek Tarybos nario pareigų.

„Mieli Šiauliečiai, atrodo, jog turėtų būti atvirkščiai, tačiau mano gyvenimo ir darbo tempas, pandemijos metu padvigubėjo. Profesinėje advokato srityje, dvigubai daugiau pokalbių, daugiau posėdžių, daugiau bendravimo telefonu ir tt, ir visa tai reikia atlikti kruopsčiai ir atidžiai, kad pasiekti maksimaliausią rezultatą. O kur dar darbas Šiaulių miesto Taryboje, kurį reikia atlikti ypatingai atsakingai ir tam skirti tikrai nemažai laiko. Tad norint nenuskriausiti šeimos ir tinkamai atlikti visus darbus, reikia suktis dvigubai greičiau, arba kažko atsisakyti“, – savo Feisbuk paskyroje rašė politikas. 

Sprendimas priimtas pasitarus su kolegomis, o M. Veličkos vietą užims naujas žmogus. Politikas teigia, kad ir toliau šiauliečiai galės kreiptis į jį pagalbos.

„Atsižvelgdamas į susidariusią padėtį, bei pasitaręs su Šiaulių miesto Darbo partijos kolegomis, priėmiau sprendimą, atsisakyti Šiaulių miesto tarybos nario mandato, ir visą savo darbo laiką skirti profesinei sričiai. Mano vietą Šiaulių miesto Taryboje, Darbo partijos grupėje, užims puiki profesionalė, švietimo srities ekspertė – Angelė Kavaliauskienė. Angelė Kavaliauskienė yra patyrusi politikė ir puiki savo srities profesionalė, kuri puikiai atstovaus Šiaulių miesto gyventojus miesto Taryboje. Linkiu jai didžiausios sėkmės. Visiems šiauliečiams ir toliau būsiu pasiekiamas socialiniais ir kitais kanalais, tad mūsų bendravimas ir ryšys tikrai nenutrūksta.  Sėkmės Jums visiems!“, – skelbė Marijus Velička.

Nelieka ryškaus oponento

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos opozicijoje nelieka ryškaus oponento, kritiškai pasisakančio apie koalicijos sprendimus. Marijaus Veličkos politinis kelias buvo apipintas net ir skandalais. 2019 metais, prieš tiesioginius miesto mero rinkimus liepsnojo politiko automobilis. Buvo teigiama, jog tai –padegimas siekiant įbaiminti kandidatą į miesto mero postą.

Tais pačiais metais dėl miesto vadovų elgesio politikas kreipėsi į STT. Dirbant administracijos direktoriaus pavaduotoju buvo atšauktas jo parašas.

Taip pat skaitykite:

 Administracijos direktorius atšaukė pavaduotojo parašo teisę: „Žurnalistams priežastis buvo nutylėta“

Interpeliacijos pasekmė – grasinimai ir baimė dėl šeimos

Įtampa Taryboje nesisklaido

Prieššventinė Taryba: vienas prieš 19, 19 prieš vieną

Marijus Velička dėl Šiaulių miesto vadovų kreipiasi į STT

Į tarybą žengia ilgametė politikė

Marijaus Veličkos vietą Šiaulių miesto taryboje užims šią kėdę jau puikiai pasimatavusi politikė, Darbo partijos narė Angelė Kavaliauskienė. Moteris pirmą kartą Tarybos nare tapo dar 2007 metais.

1986 m. A. Kavaliauskienė baigė LTSR valstybinę Tautų draugystės ordino konservatoriją, muzikos mokytoja choreografė, 2005 m. baigė Šiaulių universitetą, edukologė. Šiaulių universiteto asistentė, dėstytoja, Šiaulių Juventos pagrindinės mokyklos muzikos mokytoja. Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus narė. 2007–2011 m. ir nuo 2011 m. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė. 2008–2011 m. Šiaulių miesto savivaldybės Antikorupcinės komisijos pirmininkė.

Mieli Šiauliečiai, Atrodo, jog turėtų būti atvirkščiai, tačiau mano gyvenimo ir darbo tempas, pandemijos metu...

Posted by Marijus Velička on 2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis
comment Skaitytojų komentarai (3)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite