Angle down Atgal

Šiaulių miesto sporto festivalis: rekordinis veiklų skaičius ir spalvotas vaikų bėgimas

Jau tradicija tampantis, ketvirtus metus organizuojamas Šiaulių miesto sporto festivalis ir šiemet suburs šiauliečius bei miesto svečius. Organizatoriai žada kaip niekad daug įvairių veiklų, kai kurios iš jų į renginio programą įtraukiamos pirmą kartą. Užsiėmimų netrūks ir mažiems, ir dideliems, tačiau festivalio dalyviai raginami elgtis atsakingai bei nepamiršti laikytis saugumo reikalavimų.

Stebins užsiėmimų gausa

Jau šį šeštadienį, rugsėjo 4 dieną Talkšos ežero pakrantę užplūs šiauliečiai ir miesto svečiai. Visus, neabejingus sportui ir aktyviam laisvalaikiui, čia suburs ketvirtus metus iš eilės organizuojamas Šiaulių miesto sporto festivalis. Šiemet čia laukia rekordinis veiklų bei užsiėmimų skaičius.

„Šiais metais turime rekordinį skaičių veiklų – 32, gal net ir daugiau. Prisijungs įvairiausių sporto rungčių, kuriomis stengsimės sudominti dalyvius. Taip pat šiais metais į festivalio programą „pajungėme“ Talkšos ežerą. Vyks tarptautinės darkono valčių varžybos, o žiūrovai turės galimybę jas stebėti būtent iš šios ežero pakrantės, iš Geležinės lapės pusės“, – pasakoja renginio organizatorė, Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro Sportas visiems skyriaus vadovė Ingeborga Alejūnė.

Šiauliuose to dar nebuvo

Be užsiėmimų gausos, šie metai ypatingi dar ir tuo, kad laukia veiklos bei pramogos, kurių iki šiol Šiauliuose dar nebuvo. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro specialistas Arnoldas Monkus sako, kad naujovių bus net keletas, bet vienas žaviausių festivalio akcentų – spalvotas vaikų bėgimas.

„Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti naujovių, to, ko Šiauliuose dar nėra buvę. Viena naujovių ta, kad bėgimų startai šiemet bus perkelti prie „Auksinio berniuko“. Taip pat įveiklinome vandenį: numatytos veiklos ant vandens tiek FoxSpot’e, tiek ir su drakono valtimis. Na, o dar viena naujovė, ko mieste niekad neturėjome, tai spalvotas vaikų bėgimas. Jo metu bus paleisti spalvoti dūmai ant bėgančių vaikų, todėl prašysime apsivilkti rūbelius, kurių galbūt negaila sutepti, nors po to viskas lengvai nusiplaus, tai tik žaidimo forma. Bet įspūdžiai ir vaizdas bus tikrai įspūdingi“, – šypsosi vienas renginio organizatorių.

Taip pat šiemet šventės dalyviai kviečiami ir į naktinį kiną – po atviru dangumi bus rodomas dokumentinis filmas apie geriausią mūsų šalies plaukikę Rūtą Meilutytę.

Gimė“ iš Olimpinės dienos

Šiaulių miesto sporto festivalis, galima sakyti, gimė iš 2016-aisiais mieste vykusio kiek masiškesnio sporto renginio – Olimpinės dienos. Tą kartą sulaukta itin didelio šiauliečių susidomėjimo ir aktyvumo įsitraukiant į sportines veiklas.

Tai matydami, Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro kolektyvo nariai nusprendė, kad galima panašaus pobūdžio šventę paversti gražia tradicija šiauliečiams. Festivalio organizatoriai kasmet stengiasi įtraukti naujų veiklų ir užsiėmimų, siekia skatinti visuomenę rinktis aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

Tradicija nenutrūksta ir pandemijos sąlygomis, tik šventės dalyviai įspėjami laikytis saugumo reikalavimų, rekomenduotina dėvėti veido kaukes, siekiant kontroliuoti žmonių srautus dalyvių prašoma registruotis į renginį.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite