"> Šeštadienį Utenoje vyko 2021/2022 sezono Lietuvos rankinio lygos rungtynės tarp vietos Utenos HC „Utena“ ir  Šiaulių RK „Šiauliai“  klubų rankininkų.

">
Sportas2021 m. Lapkričio 15 d. 17:17

Šiaulių miesto rankininkai išvykoje iškovojo gražią pergalę

Lietuvos rankinio lygos nuotr.

Giedrius ŠteimantasŠaltinis: Etaplius.lt

218959

Nuo pat pirmųjų minučių aikštelėje užvirė inirtinga kova. Šiauliečiai parodė charakterį - išėjo ilsėtis susikrovę aštuonių įvarčių persvarą (7:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo itin nervingai. Atkaklioje kovoje neatlaikė uteniškio Eivino Vaikučio nervai. Jis isivėlė į konfliktą su šiauliečiu Tomu Baliutavičiumi. Uteniškiui buvo parodyta mėlyna kortelė, o šiaulietis buvo pašalintas iš aikštelės dviem minutėms.  Antrasis kėlinys toliau vyko nervingai. Uteniškiai įnirtingai bandė perlaužti rungtynių eigą iki pat paskutinų varžybų minučių. Paskutinę varžybų minutę teisėjams kaip reikiant teko paplušėti. Raudonas korteles prieš savo akis išvydo šiauliečiai Rokas Lesčinskas bei Rokas Zdanavičius. Tačiau šiauliečiai iniciatyvos nebepaleido iš savo rankų. Mūsų rankininkai įsirašė pergalę gražioje ir inirtingoje kovoje rezultatu 27:32.

HC „Utena“ gretose daugiausia įvarčių pelnė Mantas Zabulis – 10 (5 iš 7 m), Mantas Meduneckis – 6 bei Dovydas Vitkus su Kasparu Ubeika – po 3.

RK „Šiaulių“ komandoje daugiausia įvarčių pelnė Tomas Baliutavičius – 8 (1 iš 7 m), Mindaugas Nakvosas – 6 ir Gedvinas Jocas, Samuelis Sinušas bei Rokas Zdanavičius – po 5.

Po ketvirtojo turo rungtynių RK “Šiauliai” rankinkai Lietuvos rankinio lygoje turnyrinėje lentelėje dalinasi 5 – 8 vieta.

Artimiausias rungtynes mūsų miesto rankininkai žais namuose 2021-11-20 15:00val. Šį kartą teks priimti patyrusius svečius iš Kauno, RK „Ąžuolas“ komandą.

Primename - namų rungtynės vyksta Šiaulių krepšinio sporto mokyklos “Saulė” sporto rūmuose adresu Pramonės g. 13, Šiauliuose. Kviečiame žiūrovus aktyviai palaikyti miesto rankinio komandą. Įėjimas nemokamas (su galimybių pasu). Namų varžybos tiesiogiai transliuojamos YouTube platformoje. Šias varžybas galite nemokamai stebėti YouTube platformoje  suvedę paieškos raktažodį LRL.Šiauliai. Kviečiame prenumeruoti komandos YouTube kanalą. 2021/2022 sezono namų varžybos YouTube kanale bus komentuojamos. Komandos naujienas kviečiame sekti socialiniuose tinkluose ir komandos tinklalapyje www.hcsiauliai.lt. Palaikykime miesto rankininkus!