Angle down Atgal

Šiaulių miesto merui atliktas koronaviruso testas

Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui buvo atliktas koronaviruso testas. Jo rezultatas – neigiamas.

Kaip skelbia Delfi.lt, pastarąsias dvi savaites meras dirbo iš namų nuotoliniu būdu. Saviizoliacijos A. Visockas ėmėsi dėl šeimos nario, kuris grįžo iš kelionės į užsienio valstybę.

Delfi.lt A. Visockas sakė, kad prieš grįždamas dirbti į savivaldybės pastatą pasitarė su Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovu ir atliko testą dėl koronaviruso.

„Niekieno eilės neužėmiau, nors buvo galima registruotis per mobilųjį patikros punktą, kuris yra mūsų mieste. Penktadienį man buvo paimti tyrimai, vakar gavau atsakymą, kad mėginys neigiamas“, – sakė Šiaulių miesto meras.

Šiaulių miesto savivaldybė tapo pirmąja, kurioje diagnozuota koronaviruso infekcija. Vasario 28-ąją infekcija nustyta iš Italijos grįžusiai moteriai. Tai taip pat pirmasis atvejis, kai patvirtintas išgijimas nuo koronaviruso.

Meras sako, kad šiuo metu naujų susirgimų koronavirusu Šiauliuose nėra, taip pat pastebi, kad žmonės sąmoningėja ir laikosi karantino rekomendacijų.

„Žmonės supranta, kad dėvėti gatvėje apsauginę kaukę yra būtina ne dėl to, kad kažkas išleido tokį įsakymą, o dėl pačių gyventojų saugumo. Mūsų savivaldybė buvo pirmoji, susidūrusi su šiuo virusu, ir tai, kaip mes tvarkėmės nuo pat pradžių, manau, buvo teisingi žingsniai, nors kartais ir sulaukdavau kritikos dėl savo priimamų sprendimų. Neslėpsiu, ne vienos savivaldybės meras skambino klausti patarimų, kaip elgtis, susidūrus akis į akį su koronavirusu savo savivaldybės teritorijoje“, – šaltiniui teigė A. Visockas.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite