Angle down Atgal

Šiaulių miesto 5–8 kl. mokinių konferencija „Žemė mūsų delnuose“

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos iniciatyva vyko miesto nuotolinė 5–8 klasių mokinių konferencija „Žemė mūsų delnuose“, skirta žemės dienai paminėti. Dalyvavo šešių progimnazijų mokiniai ir mokytojai: „Salduvės“, V. Kudirkos, Medelyno, „Jovaro“, Dainų ir „Romuvos“.

Konferencijos dalyviams sveikinimo kalbą tarė „Romuvos“ progimnazijos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irma Rimkevičienė. Vedėja džiaugėsi, kad aplinkosaugos klausimai yra svarbūs mokiniams, kad prisidedama prie tvarumo, ekologijos, maisto švaistymo problemų sprendimo, įgyvendinimo, mokomasi antram gyvenimui „prikelti“ daiktus.

Buvo pristatyta vienuolika pranešimų. Mokinių įdomiuose ir motyvuotuose pranešimuose atsispindėjo rūpimos aplinkosaugos problemos, kurios paliečia paukščius, gamtą, maisto švaistymą, medžiagų komponavimą ir įvairių daiktų gaminimą, psichologinę žmonių būseną. Mokiniai įvairių pamokų metu yra skatinami eksperimentuoti, tirti, diskutuoti ir išsakyti nuomonę, kurti ir mokyti kitus, o įgyta patirtimi, gautais rezultatais dalintis projektų pristatymuose, konferencijose. Konferencijoje dalyvavę mokytojai džiaugėsi mokinių pranešimais, drąsino pagyrimais.

Tarp pristatymų fizinio ugdymo mokytoja Violeta Budrienė kvietė atlikti fizinio aktyvumo mankšteles. Konferencijos pabaigoje mokiniai dalyvavo „Kahoot“ viktorinoje, kurioje pasitikrino žinias apie gamtos apsaugą.

Konferenciją baigėme reflektuodami, puikios nuotaikos, linkėdami susitikti po metų ir vėl pasikalbėti apie aplinkosaugos problemas ir kaip galėtume prisidėti prie švaresnės ir gražesnės žemės puoselėjimo.

Konferencijos organizatorė Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos vyresn. technologijų mokytoja Asta Venskienė

Nuotraukos: Astos Venskienės

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite