Angle down Atgal

Šiaulių mieste – beveik dvi dešimtys nemokamo interneto taškų

Šiaulių gyventojai viešosiose erdvėse jau gali naudotis nemokamu internetu. Mieste įrengta beveik dvi dešimtys bevielio interneto zonų. Nemokami prieigos taškai įrengti ES ir miesto biudžeto lėšomis. Didžioji dalis jų – lankomiausiose Šiaulių vietose.

Šiauliečiai, o ypač miesto jaunimas jau šiuo metu yra aptikę naujas bevielio interneto zonas. Vidinės ir išorinės interneto zonos atsirado ant atnaujinto Šiaulių kultūros centro ir Šiaurės Lietuvos kolegijos pastatų. Viena nemokamo interneto zona atsirado Trakų ir Vasario 16-osios gatvių sankirtoje, kita – Aušros tako pradžioje. Viešojo interneto zonos taip pat veikia prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Šiaulių dailės galerijos, Fotografijos ir Dviračių muziejų. Nemokamas interneto ryšys veikia ir Dainų take (arčiau Aido gatvės), Saulės Laikrodžio aikštėje, prie skulptūros „Geležinė lapė“. Dar šeši prieigos taškai netrukus interneto ryšiu padengs visą Prisikėlimo aikštę. 

Naujos nemokamo bevielio interneto zonos įrengtos ES ir miesto biudžeto lėšomis, už ryšio paslaugas mokės Šiaulių miesto savivaldybė.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite