Angle down Atgal

Šiaulių meras sulaukė Vyriausybės vadovo sveikinimo

Lietuvos Respublikos vyriausiajai rinkimų komisijai patvirtinus savivaldos rinkimų rezultatus, Šiaulių miesto meras sulaukė Ministro Pirmininko sveikinimo. Už aktyvų darbą Artūrui Visockui premjeras Saulius Skvernelis padėkojo ir pernai, merui švenčiant jubiliejinę sukaktį.

Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino 19 savivaldybių, kuriose savivaldybių vadovai – merai buvo išrinkti per pirmąjį balsavimo turą, rezultatus. Netrukus po to Šiaulių miesto meras Artūras Visockas sulaukė Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio sveikinimo.

„Tai didelis ir pelnytas Jūsų įvertinimas bei rinkėjų suteikta atsakomybė. Tikiu, kad sėkmingai kartu dirbsime Šiaulių miesto ir visos Lietuvos labui“, – rašoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

„Malonu, kad Vyriausybė rodo dėmesį savivaldai, džiaugiuosi, kad mūsų įdirbis ir pastangos yra matomos šalies kontekste, kad vertinami savivaldybėse vykstantys teigiami pasikeitimai“, – komentavo Artūras Visockas.

Vyriausybės vadovo sveikinimą Artūras Visockas yra gavęs ir pernai. Premjeras dėkojo merui už indėlį savivaldos srityje, prisidėjimą ne tik prie miesto ir krašto, bet ir prie visos Lietuvos gerovės kūrimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite