Angle down Atgal

„Šiaulių letenėlėje“ praūžusios vėtros padarinius įveikė žmonių „tornadas“

Neužginčys niekas, kad žmogus prieš gamtą yra lyg mažas bejėgis taškelis. Vakar „Šiaulių letenėlės“ sodyboje vėtra nubloškė ir apvertė aukštyn ,„kojomis“ 7 šunų voljerus.

Laimė, niekas nesužalotas. Ir laimė, kad jau buvo į prieglaudą atvykę žmonės, nes išgąsdinti šunys išlėkė iš voljerų į mūsų teritoriją, ir nežinia, ką būtume radę vėliau...

Apėmė panika ne tik mūsų globotinius, bet ir mus, tokį vaizdą išvydus. Pirmiausia puolėm gaudyti šunis ir bandyti kažkur juos laikinai apgyvendinti. Nes būdų laukas jau nušluotas, paruoštas tolimesniems voljerų statybos darbams. Kur juos vargšus visus sutalpinti? Juk kai kurie gyvena ne po vieną. Daugiau nei 10 išsigandusių didelių šunų buvo pasklidę į visas puses. O dar ir tvorą virsdami voljerai nugriovė... Tai gerai, kad neišbėgo į laukus šunys.

Ką toliau daryti, nuo ko pradėti? Protingiausias mūsų sprendimas buvo paprašyti JŪSŲ pagalbos. Nesitikėjom, kad tiek daug atvažiuos savanorių! Tai prilygo tornadui gerąja prasme. Apsišarvavę kaukėmis vyrai puolė mūsų savanoriui Gvidui į pagalbą, jų rankose voljerai stojos į vietąs, moterys lyg bitutės sutvarkė aplinką.

Taip džiaugiasi širdis! Mintyse apkabinam kiekvieną ir sakom didelį AČIŪ! Zakirai, Edvinai, Andriau, Evaldai, Airidai, Tomai, Simai, Aidai, Odeta, Egle, Inga, Ieva ir tie, kurie vardų nebepaklausėm – be JŪSŲ mums šiandien būtų buvę labai labai liūdna... NIEKADA nepamiršime to!

Taip pat skaitykite: „Šiaulių letenėlėje“ praūžė uraganas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite