Angle down Atgal

„Šiaulių“ krepšininkai palaikė stipriausią Lietuvos moterų futbolo komandą

Sulaukę kvietimo, „Šiaulių“ komandos krepšininkai trečiadienio vakarą neišsigando stipraus vėjo bei pliaupiančio lietaus Šiaulių miesto centriniame stadione ir aktyviai palaikė „Gintros-Universiteto“ moterų futbolo komandą pirmosiose Čempionių lygos šešioliktfinalio rungtynėse su „Zurich Frauen“ iš Šveicarijos.

Atkakli dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1, o mačas paliko teigiamus įspūdžius krepšininkams, tarp kurių buvo ir tokių, kurie pirmą sykį gyvenime stebėjo moterų futbolą. Vienas iš jų - Šarūnas Beniušis.

„Šiaulių“ puolėjas atskleidė, kad nėra aistringas futbolo gerbėjas, naujienų ir rezultatų neseka, tačiau svarbiausių šios sporto šakos turnyrų - pasaulio ir Europos čempionatų, Čempionų lygos - nepraleidžia. Krepšininkas pripažino, kad žiūrėtos „Gintros-Universiteto“ rungtynės jį maloniai nustebino.

„Tikėjausi prastesnio vaizdo, tačiau galiu pasakyti, kad mačas paliko tikrai gerą įspūdį. Merginos puikiai kovojo ir niekuo nenusileido priešininkėms. Sunku pasakyti, kaip klostysis atsakomasis mačas. Futbolas, manau, yra mažiau nuspėjamas nei krepšinis, čia įmušti ir praleisti gali visi. Tačiau, pasižiūrėjus, kaip komanda žaidė vakar, neabejoju, kad viskas yra pačių merginų rankose. Jos tikrai gali pasiekti teigiamą rezultatą“, - linkėdamas futbolininkėms stiprybės ir pergalės atsakomosiose rungtynėse Šveicarijoje, sakė Š. Beniušis.

Po rungtynių „Šiaulių“ klubo direktorius Mindaugas Žukauskas padėkojo „Gintros-Universiteto“ prezidentui Gintarui Radavičiui už suteiktą progą krepšininkams apsilankyti stadione ir savo ruožtu pakvietė merginas palaikyti komandą artimiausiose „Šiaulių“ rungtynėse miesto arenoje su Vilniaus „Lietuvos rytu“ spalio 21 dieną.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite