Dianos Kuprytės ir Lauritos Mačanskytės nuotr.
Angle down Atgal

Šiaulių krašto stende „TayKayKaa“ – begalė svečių ir įdomių pokalbių

Šiaulių krašto kūrėjų stendas „TayKayKaa“ penktadienį tiesiog lūžo nuo svečių, o tiesiogines video transliacijas žiūrėjo vis augantis žiūrovų skaičius. Svečias keitė svečią, pokalbis pokalbį ir taip iki vėlaus vakaro. Bet čia ir slypi Vilniaus knygų mugės Muzikos salės ypatingumas. Šioje salėje gali sutikti visus, pabendrauti, generuoti naujas idėjas ir kurti bendrus projektus. Dalinamės greitu reportažu, o visus video įrašus galite rasti „Šiaulių naktų“ „Facebook“ paskyroje.

Penktadienis stende prasidėjo nuo pokalbio su gražiausios 2019 metų knygos vaikams teksto autore Modesta Jurgaityte. Po jos į stendą atskubėjo grupė „KEYMONO", papasakojusi apie savo veiklą ir pristačiusi naująjį savo singlą. Scenos senbuvius keitė jaunimas – „Arklio galia“ ir Mantas Daujotas.

Po jų į stendą užsuko „veteranas“ Aleksandras Makejevas, daug pasakojęs apie rinktinį savo albumą „Didis blogis“. O iš Naujosios Akmenės į Knygų mugę atvykęs knygų autorius ir skulptorius Jonas Vaicekauskas papasakojo savo kūrybinio kelio ypatumus.

Šiauliečių stende savo kūrybą pristatė Algirdas Klova, po jo stendą „užėmė“ sunkiojo roko merginų grupė „Black Spikes“, papasakojusi apie būsimą albumą ir vinilinę plokštelę. Grupės „Freaks On Floor“ narys Rokas Beliukevičius prisiminė savo grupės pirmuosius koncertus Šiauliuose ir užsiminė apie savo naująjį projektą.

Šalia šiaulieškio stendą turintis Saulius Urbonavičius – Samas iš grupės „Bix“ taip pat užsuko pasidalinti mintimis apie kūrybą ir Muzikos salę, o kauniečiai Šarūnas ir Rytis Bulotos pristatė savo grupės „Mountainside“ albumą „Hidden In Light“.

Šiaulietis Markusas Gebelsas pasidalino grupės „Pekla“ naujienomis, o atlikėja ir dainų kūrėja Solange Arzu pristatė albumą „The Long Way Home“. DJ Mamania iš grupės „G&GSindikatas“ pristatė pirmąjį grupės vinilą „Tavo sielos vagiz“. Šiauliečių stendą aplankė ir festivalio „Mėnuo Juodaragis“ organizatorius Ugnius Liuogė, pasidalinęs festivalio rengimo naujienomis, o apie kūrybą kalbėjomės su kompozitoriumi Giedriumi Naku.

Toks gausus ir įvairus buvo penktadienis. Žinome, kad šeštadienis bus dar ypatingesnis. Nuotraukose - ir ketvirtadienio, ir penktadenio akimirkos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite