Angle down Atgal

Šiaulių knygų mugė lankytojams pristato susitikimus su išskirtinėmis asmenybėmis

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka 2019 m. lapkričio 16 d. kviečia šiauliečius ir miesto svečius į kasmetinę Šiaulių knygų mugę. Kaip ir kasmet mugėje lankytojų lauks leidyklos iš visos Lietuvos, naujausios knygos ir jų autoriai, edukacijos mažiesiems lankytojams ir jų tėveliams ir, svarbiausia, susitikimai bei diskusijos su žinomiausiomis asmenybėmis, nusipelniusiais visuomenės ir kultūros veikėjais, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais.

Šiemet knygų mugėje sutiksite tokias asmenybes kaip Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą, iš Paryžiaus į mugę atvykusį lietuvių prozininką Valdą Papievį, rašytoją, slemo poezijos kūrėjąMarių Povilą Elijų Martynenko, istorikus prof. Alfredą Bumblauską ir dr. Mangirdą Bumblauską, vieną garsiausių akordeonistų Martyną Levickį, reperį, ir dabar jau rašytoją Kastytį Sarnicką (Kastetą), Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą, poetą, eseistą Kornelijų Platelį, daug atgarsio sulaukusios knygos „Kai aš buvau malalietka“ autorę Virginiją Kulvinskaitę, pirmąją knygą išleidusį Šarūną Jasiukevičių (daug kam gerai žinomą „Praeities žvalgo“ vardu), rašytoją, daugelio literatūrinių premijų laureatą Gintarą Bleizgį ir dar daug kitų.

Taip pat mugėje dalyvaus ir knygomis prekiaus:

Leidyklos: Algarvė, Andrena, Charibdė, Eglė, Kauko laiptai, Lieparas, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, Litera, Lucilijus, Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras, Odilė, Raidynėlis, Saulės delta, Terra publica, Tikra knyga, Žara.

Leidėjai: Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šiaulių „Aušros“ muziejus, Šiaulių humanitarinė studija „Plėviasparniai“, Vydūno draugija, knygynas „Pegasas“, Andželika Bubelytė, Danutė Januškienė, Vita Morkūnienė, Dainius Šukys, Aleksandra Raščiūtė.

Atėję į mugę, pačius mažiausius (4–7 m.) bibliotekos lankytojus tėveliai galės palikti trumpalaikės vaikų priežiūros centre „Kibi ribi“.

Išsamią mugės kultūrinių renginių ir edukacijų programą rasite ŠAVB interneto tinklalapyje www.savb.lt arba Facebook paskyroje.

Nepraleisk vieno svarbiausių Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos metų kultūrinių renginių!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite