Angle down Atgal

Šiaulių knygų mugė jau šiandien!

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (Aušros al. 62) 2019 m. lapkričio 16 d. nuo 10.30 val. šiauliečius ir miesto svečius vėl kviečia į kasmetinę Šiaulių knygų mugę! Kaip ir kasmet mugėje lankytojų lauks leidyklos iš visos Lietuvos, naujausios knygos ir jų autoriai, edukacijos mažiesiems lankytojams ir jų tėveliams. Šių metų mugė stebins susitikimais su nepaprastai skirtingomis asmenybėmis ir pačiais įvairiausiais literatūros žanrais.

Knygų mugėje sulauksime: Alfredo ir Mangirdo Bumblauskų, Valdo Papievio, Mariaus Povilo Elijaus Martynenko, Praeities žvalgo (Šarūno Jasiukevičiaus), Martyno Levickio, Virginijos Kulvinskaitės, Kornelijaus Platelio, Kastyčio Sarnicko (Kasteto), lankytojų lauks ir vaidybinių filmų peržiūros, vienas žinomiausių šiuolaikinių lietuvių dailininkų Stasys Eidrigevičus pristatys savo ekslibrisų parodą, visuomenei bus pristatytas ŠAVB parengtas Petro Repšioekslibrisų katalogas ir dar daug visko. Kiekvienas į mugę užsukęs lankytojas čia ras jam patrauklią kultūrinę pramogą, skaitomiausias knygas ir jų autorius, galės išbandyti įtraukiančias bibliotekų edukacijas visai šeimai.

Dalyvaus leidyklos: Algarvė, Andrena, Charibdė, Eglė, Kauko laiptai, Lieparas, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, Litera, Lucilijus, Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras, Odilė, Pegasas, Raidynėlis, Saulės delta, Tikra knyga, Žara. Taip pat knygomis prekiaus: Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šiaulių „Aušros“ muziejus, Šiaulių humanitarinė studija „Plėviasparniai“, Vydūno draugija, knygynas „Pegasas“, Andželika Bubelytė, Danutė Januškienė, Vita Morkūnienė, Dainius Šukys.

Pačius mažiausius (4–7 m.) bibliotekos lankytojus tėveliai galės palikti trumpalaikės vaikų priežiūros centre „Kibi ribi“, kur juos užims bibliotekos darbuotojai ir „Kibi ribi“ edukacijos.

Kultūrinių renginių ir edukacijų programas galite rasti ČIA.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite