Angle down Atgal

„Šiaulių dienos“ įsibėgėja – miesto gatvėmis žygiavo tūkstantinė šiauliečių eisena (vaizdo įrašas)

783-iojo Šiaulių miesto gimtadienio šventiniai renginiai tradiciškai startavo įspūdinga tūkstantine miestiečių eisena ir motorizuota kolona.

Iškilmingas paradas startavo 19 valandą. Eisenoje vėl žygiavo ir įvairių miesto įstaigų, įmonių, mokyklų atstovai. Organizatoriai mano, kad vėlesnis laikas (iki šiol eisena buvo organizuojama anksčiau) suteiks miestiečiams daugiau komforto, nes leis atsipūsti po darbo dienos, suteiks galimybę šventiškai nusiteikti smagiam miesto gimtadieniui.

Eisenos ir motorizuotos kolonos dalyviai buvo kviečiami pasistengti ir kūrybiškai pasižiūrėti į paradą. Pačius originaliausius, sumaniausius, labiausiai nustebinusius vertinimo komisija apdovanos rėmėjų įsteigtais prizais.

Paradas, startavęs Tilžės g. nuo Ragainės progimnazijos, atžygiavo iki pat Šiaulių arenos, kur ir vyksta didysis šventinis koncertas. Jame pasirodo grupės „DAGAMBA“ (Latvija), „Golden Parazyth“, „Rondo“ ir „G&G Sindikatas“.

Šventinius koncertus veda šiaulietė, režisierė Lina Jankauskaitė drauge su aktoriumi Mariumi Jampolskiu.

Viso vakaro metu veikia ir maisto ant ratų kiemas, kuriame galima paragauti išskirtinių patiekalų, o atrakcionų, virtualiosios realybės ir batutų pramogos kviečia padūkti mažuosius šventės dalyvius.

Miesto gimtadienio renginiai tęsis ir šeštadienį, tad nepraleiskite jų!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite