Angle down Atgal

Šiaulių Dainų progimnazijos mokytojai mokėsi gaminti Advento vainiką

Gruodžio 3 d. popietę Šiaulių Dainų progimnazijos mokytojos skubėjo į technologijų kabinetą. Čia ant stalų kvepėjo eglių šakos, kadagiai, džiovinti apelsinai, rudavo papilti konkorėžiai, raudonavo uogos, raitėsi įvairiaspalviai kaspinai. Visa tai netrukus buvo panaudota gaminant Advento ar Kalėdų vainikus.

Technologijų mokytoja Gitana Petronaitienė ir technologijų mokytoja metodininkė Sandra Motuzaitė Jurienė, kurios ir pakvietė koleges pasimokyti gaminti šventinius vainikus, negailėjo patarimų, kaip vainikus pinti, kaip juos papuošti, kaip pritvirtinti konkorėžius, uogas ar apelsinus. Paaiškino, kuo skiriasi Advento ir Kalėdų vainikai.

Greitai darbastalius papuošė įvairiausi mokytojų rankomis sukurti artėjančių švenčių simboliai, vieni didesni, kiti mažesni, bet visi pagaminti kruopščiai ir su meile.

Popietė prabėgo greitai, turiningai, be įprastinio šurmulio. Pasidžiaugusios savo ir kolegių pagamintais vainikais, mokytojos išskubėjo ne tik puošti namų, bet ir ruoštis naujai darbo dienai. Juk iki švenčių dar toli...

A.Valaikienė, lietuvių k. mokytoja metodininkė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite