Angle down Atgal

Šiaulių Dainų progimnazijos mokiniai – netradicinėje tikybos pamokoje

,,Štai mano išrinktasis tarnas, mano mylimasis, kuriuo gėrisi mano siela. Aš suteiksiu jam savo Dvasią, ir jis skelbs tautoms teisingumą“ (Mt 12, 18).

Lapkričio 26 d. Šiaulių Dainų progimnazijos 7c, 7d kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje tikybos pamokoje ,,Mūsų autoritetai: kuo vyresnioji karta praturtina mūsų visuomenę ir mane?“

Švč. M. Marijos bažnyčioje klebonas Saulius Paliūnas mokiniams atskleidė Dievo tarno Mečislovo Jurevičiaus biografiją, jo vertybes, mokė sekti jo pavyzdiu, drąsiai liudijant savo tikėjimą, kalbėjo apie atsakomybę, pareigą ir laisvę. Mokiniai drąsiai klausinėjo, diskutavo.  

Vėliau mokiniai, lydimi tikybos mokytojos L. Jankauskienės, vyko į Ginkūnų kapines pagerbti Dievo tarno Mečislovo Jurevičiaus atminimą. Klebonas S. Paliūnas ir kunigas Jordanas Urbonas prie Mečislovo Jurevičiaus kapo su mokiniais  uždegė žvakeles, sukalbėjo maldą.

Mokiniai turėjo galimybę gilinti savo tikėjimą, išgirsti pamokančius žodžius. Dėkojame klebonui S. Paliūnui, kad mokiniams atskleidė Dievo tarno Mečislovo Jurevičiaus biografiją, dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą, o jų tėveliams – už supratimą ir palaikymą.

Pašaukimas į šventumą yra dieviškas kvietimas, skirtas visiems žmonėms.

Informaciją parengė tikybos mokytoja Laisva Jankauskienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite