Angle down Atgal

Šiaulių Dainų progimnazijoje ir vėl oratoriaus konkursas

Spalio 25 dieną Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko Šiaulių miesto progimnazijų 5-8 klasių mokinių oratoriaus konkursas. Tai jau šeštas toks konkursas, kurį organizuoja lietuvių kalbos metodinė grupė ir jos pirmininkė Andžela Valaikienė. Šių metų konkurso tema „Tikslo siekis – pirmas žingsnis į sėkmę“

Konkurse dalyvavo nemažas būrys 5-8 klasių mokinių iš įvairių miesto progimnazijų. Padedami lietuvių kalbos mokytojų jie paruošė kalbą duotąja tema. Jaunieji oratoriai garsiai, aiškiai, stengdamiesi kalbėti taisyklingai samprotavo apie tai, kas yra tikslas, ar jį būtina turėti, kaip siekti užsibrėžtų tikslų, svarstė, nuo ko priklauso sėkmė. Visi sutarė, kad neįmanomų ir nepasiekiamų tikslų nėra. Svarbiausia noras, ryžtas, drąsa ir atkaklus darbas. Tik tada aplankys sėkmė.

Komisiją sužavėjo Ragainės progimnazijos aštuntokė Ūla Mitkevičiūtė (mokytoja S. Statkienė). Ūlai ir atiteko pirmoji vieta. Antros vietos laimėtoja tos pačios progimnazijos septintokė Elžbieta Kaluinaitė. Reikia paminėti, kad Elžbieta oratoriaus konkurse dalyvauja nebe pirmą kartą. Ją visada palaiko ir jos laimėjimais džiaugiasi tėtis.

Šaunu, kad ir Dainų progimnazija turi puikių oratorių. Tai Agnė Butkaitė (mokytoja V. Tolvaišienė), Ramunė Tautkutė (mokytoja A. Pigulevičienė), Aistė Rudytė (mokytoja A. Valaikienė).

Visiems konkurso dalyviams įteiktos atsiminimo dovanėlės. Tad nuskriaustų nebuvo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite