Angle down Atgal

Šiaulių apskrities šeimose - smurto protrūkiai

Savaitgalį Šiaulių apskritis pažymėta smurtu šeimose. Policija vyko gesinti net 10-ies šeimų konfliktų.

Šeštadienį apie 21 val. Raseinių r. sav., Norgėlų k., namuose vyras, gim. 1984 m., sumušė neblaivią (1,91 prom.) sugyventinę, gim. 1992 m. ir neblaivią (1,98 prom.) jos motiną, gim. 1966 m. Nukentėjusios sumušimų į gydymo įstaigas nesikreipė. Apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras. Įtariamasis po įvykio pasišalino iki atvykstant policijos pareigūnams, ieškomas.

Penktadienį apie 17:30 val. Joniškio r. sav., Jauneikių k., Jurginų g. namuose neblaivus vyras, gim. 1974 m. sumušė sutuoktinę, gim. 1981 m. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras ir Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Šeštadienį apie 19:20 val. Joniškyje, V. Kudirkos g. namuose, neblaivi (2,91 pom.) moteris, gim. 1985 m., peiliu sužalojo koją neblaiviam (2,66 prom.) sugyventiniui, gim. 1986 m. Nukentėjusysis dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė, apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras. Įtariamoji uždaryta į Šiaulių AVPK areštinę.

Šeštadienį apie 18:45 val. Joniškyje blaivi moteris, gim. 1965 m., sumušė blaivų sutuoktinį, gim. 1966 m. Nukentėjusysis dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė, apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras. Moteris iškviesta į policijos įstaigą.

Šeštadienį apie 10 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g. daugiabučio gyvenamojo namo laiptinėje, įvykus žodiniam konfliktui, neblaivi (1,45 prom.) moteris, gim. 1971 m., rankomis pastūmė neblaivų (3,41 prom.) žentą, gim. 1993 m., kuriam laiptais iš antrojo aukšto nukritus į pirmąjį aukštą, buvo sukeltas fizinis skausmas. Nukentėjusysis dėl nustatyto nugaros sumušimo, nepasibaigus gydytojų apžiūrai, iš VŠĮ Radviliškio ligoninės pasišalino. Apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras ir Valstybės vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos Šiaulių apskrities Vaiko teisų apsaugos skyrius. Įtariamoji nesulaikyta, neapklausta.

Šeštadienį apie 09:50 val. Šiauliuose, Vytauto g. namuose, žodinio konflikto metu blaivus vyras, gim.1995 m., sumušė blaivų patėvį, gim. 1969 m. Nukentėjusysis dėl sukelto fizinio skausmo į medikus nesikreipė. Apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Šeštadienį apie 12:50 val. Kuršėnuose, Žemaitės g., konflikto namuose metu, neblaivus (1,47 prom.) vyras, gim. 1965 m. sumušė neblaivią (2,27 prom.) sugyventinę, gim. 1966 m., taip sukeldamas fizinį skausmą. Nukentėjusioji dėl sumušimų į gydymo įstaigas nesikreipė. Informuotas specializuotos pagalbos centras. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Šeštadienį 19 val. Šiauliuose, Plungės g., neblaivus (1,43 prom.) vyras, gim. 1982 m., automobilyje sumušė blaivią sugyventinę, gim. 1987 m. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras ir Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Šeštadienį apie 19:40 val. Šiauliuose, Aukštabalio g., daugiabučio namo laiptinėje neblaivus (1,87 prom.) vyras, gim. 1988 m. nuo laiptų nustūmė blaivią buvusią sutuoktinę, gim. 1993 m. Nukentėjusioji dėl pėdos sumušimo po med. apžiūros Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, gydosi ambulatoriškai. Apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras ir Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Sekmadienio naktį Kuršėnuose, Vytauto g., neblaivus (1,85 prom.) vyras, gim. 1992 m. sumušė neblaivią (2,46 prom.) moterį, gim. 1983 m. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite