Angle down Atgal

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka ragina skaityti namie

Nors paskelbtas visuotinis karantinas ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (ŠAVB) savo lankytojų neaptarnauja, tačiau savo skaitytojų neužmiršo ir deda visas įmanomas pastangas, kad būtų patenkinti skaitytojų kultūriniai ir skaitymo poreikiai.

Kviečiame skaityti elektronines knygas – skaitytojai, turintys LIBIS bibliotekos pažymėjimą, kviečiami aplankyti portalą ibiblioteka.lt. Čia galėsite pasiskolinti ir skaityti elektronines knygas nemokamai. Atvirai prieinama ir ŠAVB leidžiamo žurnalo „Aušros alėja“ elektroninė versija: http://savb.lt/lt/savb/apie-biblioteka/bibliotekos-leidiniai-2/ausros-aleja/. Žurnale skaitytojai ras interviu su įdomiais žmonėmis, kultūros straipsnių ir t. t.

ŠAVB tinklalapio Kraštotyros skyriuje (http://savb.lt/lt/krastieciai/virtualios-parodos/virtualios-parodos/) pateikta daug virtualių parodų, apžvelgiančių įvairias sukaktis, jubiliejus, Šiaulių miesto istorines akimirkas ir kt., o bibliotekos „Youtube“ paskyroje (https://www.youtube.com/user/Infoskyrius/videos) galima rasti tiek naujausių renginių, konferencijų įrašų ir naujienų, tiek senų vaizdo įrašų iš bibliotekos archyvų.

Tai pat nuolat galima naudotis ŠAVB prenumeruojamomis duomenų bazėmis: http://savb.lt/lt/savb/paslaugos/duomenu-bazes/. Slaptažodžiai suteikiami naudotis nuotoliniu būdu el. paštu: konsultantas@savb.lt.

Daugiau naudingų nuorodų į nuotoliniu būdu pasiekiamą nemokamą literatūrą, parodas, virtualias edukacijas, ekskursijas, spektaklius galima rasti ŠAVB tinklalapyje www.savb.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite