Angle down Atgal

Šiaulietiškos įmonės moto: ne klientai, o bičiuliai ir kolegos

Reklamos dirbtuvių „Poligrafas“ vadovas Edgaras Kasčiukaitis pasakoja apie įmonės teikiamas paslaugas ir patarimą, kurį išgirdo iš anglų verslininko:

– Kokybiškai įgyvendiname visas reklamos idėjas: gaminame lauko ir parodų stendus, šviesdėžes, tentus (juos ir kabiname), tūrines raides, lipdukus, reklamą ant vitrinų. Taip pat apipavidaliname automobilius, restauruojame seną reklamą, teikiame 3D spausdinimo paslaugas.

Nemaža dalis klientų į mus kreipiasi dėl verslo dovanų. Jas gaminame iš medžio masyvo. Tai gali būti pieštukinės, telefonų laikikliai, nešiojamų kompiuterių stovai, įvairūs kiti aksesuarai bei suvenyrai. Iš esmės nėra neįgyvendinamų idėjų. O kad jos virstų realybe, glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, kuriame kartu. Dėl dovanų į mus gali kreiptis ir pavieniai žmonės.

Pagrindinė mūsų verslo vertybė – šilti santykiai su klientais. Į juos žiūrime ne kaip į pinigų šaltinį, bet kaip į draugus ir kolegas. Kuomet dirbau Anglijoje, vienas verslininkas man yra pasakęs: „Geriau nusipirksiu brangiau iš savo draugo negu pigiau iš nepažįstamojo.“ Tuo ir vadovaujuosi. Tikiu, kad ilgai vystomi draugiški santykiai atneš didesnę sėkmę ir pelną negu pavieniai užsakymai, atliekami tik tam, kad užsidirbtume.

Serbentų g. 117, Šiauliai, +370 655 54 356

info@poligrafas.lt, www.poligrafas.lt

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite