Angle down Atgal

Šiaulietė: padariau tai, ko gydytojams padaryti nepavyko

Iš sunkios vaiko ligos – į pasveikimą. Iš samdomo darbo – į sėkmingą verslą. Iš Šiaulių – į Kiniją. Tokie virsmai pastarąjį dešimtmetį spalvina Kristinos Misiuvienės gyvenimą.

„Pasiduoti negalėjau“

Kiekvieną dieną K. Misiuvienė planuoja taip, kaip pati nori, o didžiausias jos džiaugsmas – sveika ir laiminga šeima. Prieš devynerius metus šiaulietės kasdienybė buvo kitokia, daug niūresnė, mat sunkiai susirgo jos pustrečių metukų sūnus. K. Misiuvienė neslepia – tuomet vaistų dėl nuolatinio nerimo ir streso teko gerti ir jai pačiai.

Mažylio diagnozė – sunkus difuzinis atopinis dermatitas. Dėl ligos buvo pažeista net 70 proc. berniuko odos, bet koks maistas sukeldavo stiprią reakciją. „Šiauliuose gydytojai ramino, kad sūnus ligą išaugs. Bet kada? Po metų, po dvejų?..“ – neramų laikotarpį prisimena K. Misiuvienė.

Ieškodama pagalbos, ji kreipėsi ir į sostinės medikus – buvo išbarta, kad leido vaiko ligai progresuoti. „Buvo skaudu, bet „nurijau“ tokį pasakymą, o kai jų išrašyti vaistai ir tepalai nepadėjo, supratau, kad turiu kažko imtis pati. Pasiduoti negalėjau – neturėjau kitos išeities. Juk vaikas – ne žaislas, ne daiktas, nepamesi“, – sako moteris.

Sėkmė – iš emocijos ir iš tikrumo

Pažįstamo dėka K. Misiuvienė atrado pagal kinų sveikatos tausojimo filosofiją gaminamus papildus, kurie sugrąžino sūnui ir visai šeimai pilnavertį gyvenimą. „Pagerėjimą sūnus pajuto po 2–3 savaičių, bet viskas truko 8 mėnesius. Pamenu, sakiau savo vyrui: pastatyk man miesto centre tribūną, stovėsiu joje ir nešiu žinią, kad įmanoma išsikapstyti iš sunkios ligos“, – šypsosi šiaulietė.

Nors tribūnoje ji ir nestovėjo, svarbią žinią neša iki šiol – tapo minėtų papildų kompanijos verslo partnere, subūrė juos vartojančių ir sveikesniu gyvenimo būdu besidominčių žmonių bendruomenę Šiauliuose. K. Misiuvienės pradžia buvo tokia sėkminga, kad ji netgi gavo nemokamus mokymus Kinijoje ir susipažino su papildus gaminančios kompanijos įkūrėju. „Mano sėkmė – iš emocijos, iš tikrumo. Tikiu tuo, ką darau, nes tai palietė mane asmeniškai“, – sako ji.

Nuo pilkos pelytės iki verslininkės

Tolimojoje Kinijoje K. Misiuvienė lankėsi tris kartus. „Ten iš tiesų puoselėjama Rytų sveikatos tausojimo kultūra, kuri yra derinama su šiuolaikinėmis Vakarų medicinos technologijomis. Ir kai mes po darbų skubame namo, Kinijoje žmonės renkasi į parkus, klausydamiesi muzikos, atlieka relaksacines mankštas, šoka, nes nori prieš miegą išvalyti mintis“, – pasakoja
K. Misiuvienė.

Šiaulietė sako supratusi, kaip svarbu skirti laiko sau, savo sveikatai, poilsiui, ir džiaugiasi, kad turi galimybę pati planuoti dieną bei atokvėpio valandėles. Pradėjusi bendradarbiavimą su kompanija, K. Misiuvienė metė buhalterės darbą. Dabar šypsosi: nuklydimų, tapus savo laiko šeimininke, buvo, bet atsakomybė kaipmat sugrįždavo, pamačius savo vaikų akis – stengiasi dėl jų.

„Visuomet norėjau įrodyti, kad galiu daugiau, negu kiti iš manęs tikisi. Kai dirbau buhaltere, buvau pilka pelytė – niekuomet nenorėčiau sugrįžti į tuos laikus. Dabar turiu žmonių pagarbą, padėkas ir, svarbiausia, matau, kad galiu padėti kitiems“, – sako K. Misiuvienė.

Šiauliuose – sveikatos ir verslo konferencija

Kaip suderinti sveiką gyvenimo būdą ir verslą šiame beprotiško tempo pasaulyje? Kaip įveikti kasdienius sunkumus ir paversti juos privalumais? Kaip nebijoti ryžtis profesiniams pokyčiams ir taip kurti savo kelią į laimę bei sėkmę?

Šie ir panašūs klausimai daugelį mūsų kamuoja nuolat, nes išeiti iš savo įprastinės komforto zonos ir išbandyti kažką naujo tampa iššūkiu net ir drąsiausiems. Tačiau dažnu atveju užtenka padaryti tik paprastą pirmąjį žingsnį – ateiti ir išgirsti tuos, kurie jau išdrįso tapti savo sėkmės kalviais bei dalijasi ja su kitais.

TIENS sveikatos ir verslo konferencijoje jūsų laukia naudingos žinios apie kasdienį sveikatos tausojimą, karščiausios sėkmės istorijos Lietuvoje ir užsienyje iš pirmų lūpų, patarimai, kaip išdrįsti pradėti ir nepasiduoti, geros nuotaikos ir energijos užtaisas, degustacija, originaliais muzikiniais sprendimais stebinantis ansamblis „Ritmas kitaip“.

Kviestiniai lektoriai: sveikos mitybos konsultantė, kulinarinės televizijos laidos „Sveika ir gardu“ vedėja, receptų kūrėja Indrė Trusovė; nuolat tobulėjanti vidaus ligų ir šeimos gydytoja, savo praktikoje pritaikanti ne tik Vakarų, bet ir Rytų medicinos žinias, Rasa Vaičiulienė; specialiai renginiui vaizdo pranešimą sukūręs vienas jauniausių milijonierių Lietuvoje, paramos fondo įkūrėjas ir knygos „Bitonomija. Įvadas į pirmą milijoną internetu“ autorius Benediktas Gylys; sėkmingą verslą Europos šalyse vystanti TIENS partnerė Galina Vronskaja.

Konferencija vyks liepos 14 d. 11–17 val.
Šiaulių arenos konferencijų salėje, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai.

Bilietus galite įsigyti: www.tickets.paysera.com.
Daugiau informacijos:
info@tiens.lt arba telefonais:
+370 655 39 361, (8 5) 21 22 212.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite