Angle down Atgal

Šiauliečius vėl pradžiugino „Kalėdinis Šimšės miestelis“ (papildyta vaizdo reportažu)

Nors visur telkšančios balos ir dulksnojantis lietus nė kiek neprimena žiemiškų džiaugsmų, Šiaulių Profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriui, šiauliečius pakvietusiam įkvėpti kalėdinės nuotaikos, pavyko nugalėti niūrią darganą. Mokyklos kieme jau trečiąkart atidarytas Šimšės miestelis sukūrė tikrų tikriausią baltą, tviskančią žiemos pasaką.

Šventės šeimininkams – Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriui Sauliui Dargužui ir Buitinių paslaugų skyriaus vedėjui Alvydui Kušleikai – iškilmingai atidarius Kalėdinį Šimšės miestelį, šimtai susirinkusiųjų pakviesti įsilieti į šventinį šurmulį – pasigrožėti įspūdinga netradicine eglute bei dekoracijomis, sukurtomis mokinių ir mokytojų rankomis, pasisveikinti su Kalėdų boba, pasivaišinti arbata ir naminiu pyragu, susipažinti su švelniakailiais triušiukais, šinšilomis ir net pačiupinėti minkštutes alpakų ševeliūras, pasisukinėti mugėje, kur Buitinių paslaugų skyriaus floristai, siuvėjai ir reklamos specialistai ne tik siūlė įsigyti pačių įvairiausių jų sukurtų suvenyrų, kalėdinių dovanų, bet ir mielai pasidalino išskirtinėmis dovanų pakavimo idėjomis.

Kalėdiniame Šimšės miestelyje ir mažus, ir didelius pajudėti kvietė smagi koncertinė programa. Šventinę nuotaiką dar stipriau užkurti padėjo atlikėja Laura Remeikienė ir jos studijos mažieji talentai bei Tautinis brandas, o ir taip įspūdingą vakarą, lyg vyšnia ant torto, papuošė kalėdinis Šimšės fejerverkas.

Smagiausios šventės akimirkos - vaizdo reportaže

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite