Sportas2019 m. Spalio 21 d. 09:51

Šiauliečiams - pirmoji komandinė vieta

Šiauliai

Pergalė. Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U-13 žaidynėse šiauliečių komanda, vadovaujama trenerių Renato Dijoko ir Jono Kemzuros, iškovojo pirmąją vietą. Renato Dijoko nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

103824

Šiauliuose vykusiose Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U-13 žaidynėse šiauliečių komanda, vadovaujama trenerių Renato Dijoko ir Jono Kemzuros, iškovojo pirmąją komandinę vietą. Šiauliečiai aplenkė Klaipėdos, Vilniaus, Kelmės komandas.

Varžybose, vykusiose Šiaulių sporto gimnazijos imtynių salėje, dalyvavo 133 sportininkai iš dešimties komandų. Šešiolikoje svorio kategorijų sportininkai varžėsi komandinėje ir asmeninėje įskaitose.

Iš šiauliečių pirmąsias vietas iškovojo Klaidas Dilda (svorio kategorija iki 35 kg), Nojus Dijokas (iki 62 kg), Nojus Liubauskas (iki 80 kg) ir Lukas Balsaitis (per 80 kg). Antrąsias vietas laimėjo Arnas Linkevičius (iki 58 kg) ir Jonas Vyšniauskas (iki 80 kg).

Trečiąsias – Armandas Poškus (iki 38 kg), Armandas Grigaitis (iki 47 kg), Gvidas Ignotas (iki 50 kg), Petras Ulčinas (iki 73 kg), Ignas Narkevičius (iki 80 kg).

"Po varžybų džiaugėsi ne tik sportininkai ir jų treneriai, bet ir tėveliai, gausiai susirinkę palaikyti atžalų. Pirmąją komandinę vietą laimėję šiauliečiai garsina Šiaulius visoje šalyje. Pavasarį vykusiame Lietuvos vaikų čempionate šiauliečiai buvo antri, tada nusileido tik vilniečiams", – sakė treneris J. Kemzura.