Angle down Atgal

Šiauliečiai sveikino Geležinę lapę su 10-tuoju gimtadieniu

Šeštadienio vidurdienį Talkšos ežero pakrantėje sujudimas – susirinkusieji dalyvavo šventinėje akcijoje „Geležinei lapei – 10“.

Bendrai nuotraukai susirinkę žmonės buvo pasveikinti skulptūros autoriaus Viliaus Purono, jis savo kūriniui palinkėjo dar ilgai stovėti nepajudinamai ir kviesti visus atsipalaiduoti Talkšos ežero pakrantėje.

Susirinkusieji vaišinti saldainių fabriko „Rūta“ saldainiais, balionus gavo visi mažieji šventės dalyviai. Specialiai pagamintus lipdukus galėjo gauti kiekvienas ir užsiklijuoti kur tik širdis geidžia. Pagrindinę nuotrauką iš oro patikėta padaryti „Enter VR Media“ komandai.

Po šventės visi pakviesti sudalyvauti orientavimosi žaidime „#ašesulapė“ ir laimėti rėmėjų įsteigtus prizus: dvi picas iš „Gusto“ picerijos, degustacijos ir apsilankymai „Rūtos“ šokolado muziejuje, turizmo informacijos centro skėčiai.

Šiaulių Geležinė lapė yra vienas populiariausių ir dažniausiai lankomų turistinių objektų mieste. Ežero pakrantėje vykstantys renginiai, sporto šventės ar šeimyniški pietūs ant žolės – viskas netoli Geležinės lapės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite