Angle down Atgal į straipsnį

Šiauliečiai kviečiami į viešą akciją

Skaitytojų komentarai

wert 62.80.239.67
tos tvoros tai tikra tragedija vidury miesto, kiek reikia sau leisti milijonieriui, kad taip tyčiotis iš žmogelių viešose miesto erdvėse?

SIAULIETIS 90.131.40.102
SENIAI REIKALINGA TOKIA PILIETISKUMO AKCIJA..... IR PATS LAIKAS PARODYTI TAM ATSEIT VERSLININKUI KUR JO VIETA....

Povilas 82.135.199.51
Patys nesitvarko ir kitus ignoruoja ir dar kelia pasipiktinimus savo organizuojamomis akcijomis. Tvarkykimės kartu ir nereikės piktintis, kad kažkas tvarkosi ir gražina Šiaulius.

STASYS 172.24.245.52
Pilnai pritariu. Reikia draugiškai sugyventi, bet nesižvalgyti į priešingas pusias. Ten viskas yra gerai, bet per laikus žinoma, kad visiems geras nebūsi.

Rūtenis 172.24.6.3
Nieko man tas Aldehidas blogo nepadarė, tai ko man ten su juo pyktis, tuo labiau- buvęs netikras klasiokas. Dėl tvoros irgi nereikia kelti audrų, nes nežinome jo argumentų, o tie argumentai yra nuspėjami- už aikštelę atsakingas jis, o prižiūrėti niekas nenori, o tik gauti naudą. Taip, kad nereikia persti vandenin. Pastatė turgų, tai tegul eina ten, vietų tai yra, tik gaila, kad užstatė kaimynams langus su tuo pastatu.

Tikra Madam 91.55.56.235
Bailio komentaras. Pasidomėkite, nelegaliai statomos tvoros, plius kiek nuo jo nukentėjo žmonių verslo srityje... Kktone šalyje toks ala verslinknkas mokėtų dešimtimis tūkstančiais baudas.
Parašykite komentarą

Prisijungę, komentaruose galėsite talpinti video, kurie susiję su straipsniu. Prisijungti

Taip pat skaitykite