Angle down Atgal

Šiauliečiai kviečiami į viešą akciją

Ketvirtadienio rytą naujienų portalo Etaplius.lt redakciją pasiekė šmaikštus kvietimas. Naujai susibūrusi aktyvių žmonių grupė „BEGEMOC“ visus šiauliečius kviečia į viešą akciją.

„Reaguodama į pastarųjų savaičių įvykius ir spaudoje bei nepriklausomose televizijos kanaluose pasirodžiusią informaciją apie vieną Šiaulių verslininką, kurio vardo garsiai netaria net Šiaulių miesto savivaldybės atstovai, kviečia į viešą akciją sakydami: „Būk kaip Haris – įveik Voldemortą“! Rugpjūčio 24 d. nuo 08:00 val. iki 13:00 val. ateik į Dainų taką (šalia Lyros g. turgaus) ir parašyk tikrąjį Šiaulių Voldemorto vardą“, – kvietime rašo akcijos organizatoriai.

Pilnas kvietimas – apačioje:

Naujai susibūrusi aktyvių žmonių grupė „BEGEMOC“, reaguodama į pastarųjų savaičių įvykius ir spaudoje bei nepriklausomose televizijos kanaluose pasirodžiusią informaciją apie vieną Šiaulų verslininką, kurio vardo garsiai netaria net Šiaulių miesto savivaldybės atstovai, kviečia į viešą akciją sakydami: „Būk kaip Haris – įveik Voldemortą“! Rugpjūčio 24 d. nuo 08:00 val. iki 13:00 val. ateik į Dainų taką (šalia Lyros g. turgaus) ir parašyk tikrąjį Šiaulių Voldemorto vardą.

Mūsų miestas visuomet garsėjo drąsiais žmonėmis. Šiauliečiai davė į kaulus kryžiuočiams. Dabarties laikais užaugino ir į pasaulį išleido gausų būrį žinomų verslininkų, menininkų, pilietiškų žmonių, todėl atrodo mažų mažiausiai keista, kad bijome ištarti vieno verslininko vardą.

Gyvename moderniais laikais. Lietuvos demokratija skaičiuoja trečią dešimtį. Žodžio laisvė yra įtvirtinta Konstitucijos. Valstybė juda vakarų kryptimi, tačiau esama situacija Šiaulių mieste verčia stebėtis ir klausti – nejaugi laukiniai 1990-ieji niekur nedingo ir miestiečiai vis dar gyvena nesuvokiamos baimės kamuojamame mieste? Nejaugi vis dar bijome garsiai išsakyti savo problemas ir drąsiai kvestionuoti veiksmus, kurie atrodo neleistini?

Jei palaikote žodžio ir nuomonės laisvę, kurią įtvirtina mūsų Konstitucija, rugpjūčio 24 d. galite tai patvirtinti palaikydami viešą akciją „Būk kaip Haris, įveik Voldemortą“.

Dainų take priešais Lyros turgų nuo 08:00 val. iki 13:00 val. rasite pastatytą memorialinę tvorą, skirtą nukentėjusiems nuo Voldemorto rankos atminti. Šalia šios tvoros rasite popieriaus lapelių, tušinukų ir dėžę, į kurią kviesime anonimiškai parašyti ir įmesti tikrąjį Šiaulių Voldemorto vardą.

Mes nuoširdžiai tikime, kad Šiauliai yra drąsių ir ryžto kupinų žmonių miestas, galintis ne tik pasipriešinti, bet ir kontratrolinti miesto voldemortus!

comment Skaitytojų komentarai (4)

Taip pat skaitykite