Angle down Atgal

Šiauliečiai kanojininkai Lietuvos jaunučių rinktinės sudėtyje

Rugsėjo 13 - 15 d. Bratislavoje (Slovakija) vyks tradicinė "Olympic hopes" baidarių ir kanojų irklavimo regata.

Tai vienos stipriausių jaunučių amžiaus varžybų pasaulyje. Jau paskelbta: Lietuvai atstovaus jaunučių rinktinės nariai, (šiauliečius, Atžalyno sporto centro ir Talšos sporto klubo kanojininkus pažymėjau skliausteliuose, Artūras Golovač elektrėniškis, tačiau yra Šiaulių Talšos b/k irklavimo klubo sudėtyje).

Metai Lytis Rungtis (K-baidarė, C-kanoja 1 vienvietė, 2 dvivietė,4 keturvietė, atstumas metrais, Vardai, pavardės

2002

2002 Vyr. K1 - 200m Augustas Jankauskas

2002 Vyr. K1 - 200m Ignas Jackūnas

2002 Vyr. K1 - 500m Mantas Jurgutis

2002 Vyr. K1 - 500m Einartas Trepekas

2002 Vyr. K1 - 1000m Mantas Jurgutis

2002 Vyr. C1 - 200m Saulius Dikšas (Šiauliai)

2002 Vyr. C1 - 500m Večiaslav Buglak

2002 Vyr. C1 - 500m Saulius Dikšas (Šiauliai)

2002 Vyr. C1 - 1000m Večiaslav Buglak

2002 Vyr. K2 - 200m Augustas Jankauskas Aivar Bergner

2002 Vyr. K2 - 200m Ignas Jackunas Domas Nemanius

2002-2004 Vyr. C4 - 200m Jevgenij Budionov Denis Kovoliov Edvinas Šakinis Artūras Golovač (Elektrėnai, Šiauliai)

2002-2004 Vyr. C4 - 200m Saulius Dikšas (Šiauliai) Enrikas Vanagas (Šiauliai) Mantas Skarulskis Irmantas Brazys

2002-2004 Vyr. C4 - 500m Jevgenij Budionov Denis Kovoliov Mantas Skarulskis Lukas Gudijus

2002-2004 Vyr. K4 - 500m Matas Petrauskis Ignas Jackūnas Domas Nemanius Laurynas Budrys

2002-2004 Vyr. K4 - 200m Matas Petrauskis Ignas Jackūnas Domas Nemanius Arūnas Šličius

2003

2003 Vyr. K1 - 200m Heraldas Kairys

2003 Vyr. K1 - 200m Rytis Sakalauskas

2003 Mot. K1 - 200m Gintarė Pališauskaitė

2003 Mot. K1 - 200m Austėja Poškutė

2003 Vyr. K1 - 500m Heraldas Kairys

2003 Vyr. K1 - 500m Rytis Sakalauskas

2003 Mot. K1 - 500m Gintarė Pališauskaitė

2003 Vyr. K1 - 1000m Heraldas Kairys

2003 Vyr. K1 - 1000m Rytis Sakalauskas

2003 Vyr. C1 - 200m Artūras Golovač (Elektrėnai, Šiauliai)

2003 Vyr. C1 - 200m Edvinas Šakinis

2003 Mot. C1 - 200m Gabrielė Kavaliauskaitė (Šiauliai)

2003 Vyr. C1 - 500m Ignas Serafinas (Šiauliai)

2003 Vyr. C1 - 500m Artūras Golovač (Elektrėnai, Šiauliai)

2003 Mot. C1 - 500m Gabrielė Kavaliauskaitė (Šiauliai)

2003 Vyr. C1 - 1000m Ignas Serafinas (Šiauliai)

2003 Vyr. C1 - 1000m Artūras Golovač (Elektrėnai, Šiauliai)

2003-2004 Vyr. C2 - 200m Artūras Golovač (Elektrėnai, Šiauliai) Ignas Serafinas (Šiauliai)

2003-2004 Vyr. C2 - 200m Denis Kovaliov Jevgenij Budionov

2003-2004 Vyr. C2 - 500m Lukas Gudijus Mantas Skarulskis

2003-2004 Vyr. C2 - 500m Denis Kovaliov Jevgenij Budionov

2003-2004 Vyr. K2 - 200m Laurynas Budrys Arūnas Šličius

2003-2004 Vyr. K2 - 500m Laurynas Budrys Arūnas Šličius

2003-2004 Vyr. K2 - 500m Matas Šukys Vakaris Vronevskis

2003-2004 Vyr. K2 - 200m Tomas Bartkus (Šiauliai Atžalynas, irklo broliai) Marco Bratich (Šiauliai Atžalynas, irklo broliai)

2003-2004 Mot. K2 - 200m Gabrielė Rauckytė Gabija Kuodytė

2003-2004 Mot. K2 - 500m Gabrielė Rauckytė Gabija Kuodytė

2004

2004 Vyr. K1 - 200m Henrikas Noreikis

2004 Vyr. K1 - 200m Lukas Kolelis

2004 Mot. K1 - 200m Greta Gadeikytė

2004 Mot. K1 - 200m Ugnė Sabaliauskaitė

2004 Vyr. K1 - 500m Henrikas Noreikis

2004 Vyr. K1 - 500m Lukas Kolelis

2004 Mot. K1 - 500m Ugnė Sabaliauskaitė

2004 Mot. K1 - 500m Greta Gadeikytė

2004 Vyr. K1 - 1000m Henrikas Noreikis

2004 Vyr. K1 - 1000m Lukas Kolelis

2004 Mot. K1 - 1000m Greta Gadeikytė

2004 Vyr. C1 - 200m Andrej Volkov

2004 Vyr. C1 - 200m Lukas Gudijus

2005 Mot. C1 - 200m Neda Maciūtė (Šiauliai)

2004 Vyr. C1 - 500m Andrej Volkov

2004 Vyr. C1 - 500m Enrikas Vanagas (Šiauliai)

2005 Mot. C1 - 500m Neda Maciūtė (Šiauliai)

2004 Vyr. C1 - 1000m Mantas Skarulskis

2004 Vyr. C1 - 1000m Jevgenij Budionov

2005 Mot. C1 - 1000m Neda Maciūtė (Šiauliai)

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite