A. Rutkausko nuotr.
Angle down Atgal

Šiauliečiai gelbėjo į konteinerį išmestus kačiukus (VAIZDO ĮRAŠAS)

Prieš mesdami šiukšles į konteinerį, patikrinkite, ar jame nėra nieko gyvo. Tokią pamoką šįryt išmoko Krymo gatvėje esančio daugiabučio namo gyventojai.

Apie 11 val. ryto viena gyventojų konteineryje rado kačiukus. „Mečiau šiukšles ir pastebėjau, kad ten guli tokie gražūs katinukai. Sukviečiau žmones, kad padėtų išspręsti problemą. Kreipiausi į praeivius, visi kiti skambinėjo – ir į „Šiaulių letenėlę“, ir į gyvūnų globos namus“, – pasakojo moteris.

Atvykus žurnalistams, kačiukai buvo nebe konteineryje, o suguldyti kibirėlyje. Tris ūsuotuosius iš konteinerio išgelbėjo dvi garbaus amžiaus moterys, o ketvirtąjį, iš baimės įsispraudusį į kampą, ištraukė šalimais trinkeles klojęs Modestas. „Nežinau, kam ranka pakyla taip daryti. Jokio supratimo nėra, kaip elgtis su gyvūnais“, – stebėjosi šiaulietis.

Prie pagalbos ieškančių gyventojų prisijungė „Šiaulių letenėlės“ savanorė Ugnė. „Didžiausias noras ir prašymas, kad jeigu priimate globoti katę, ją sterilizuotumėte ir nekrautumėte darbų mums. Ir kad nebūtų tokių dalykų kaip išmetimai į konteinerį, nes tikrai yra galimybė kačiukams surasti namus. Nereikia taip jų atsikratyti. Nes čia yra labai baisus elgesys su gyvūnu, to neturėtų būti“, – teigė ji.

Vidudienį kačiukai buvo išvežti laikinajai globai. „Šiaulių letenėlė" informavo, kad dviem kačiukams jau rasti nuolatiniai namai, likę dar ieško šeimininkų, kuriais galite tapti ir jūs.

Plačiau – vaizdo įraše.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite