Angle down Atgal

Šiauliai šviečia – Šiauliai šviečiasi: dalijimosi knygomis stotelių gamybos procesas

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC), bendradarbiaudamas su Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir socialiai atsakingais partneriais, vykdo projektą, kurio tikslas – įrengti DALIJIMOSI KNYGOMIS STOTELES lankytinose Šiaulių miesto erdvėse.

Nors mažų bibliotekėlių steigimo praktika nėra nauja, tačiau šiuo metu ji nėra plėtojama. Būtent todėl ŠRATC ir Šiaulių miesto savivaldybės administracija nori atgaivinti knygų mainų idėją, ją aktyviai vystyti ir tokiu būdu skatinti daugiau skaityti knygų, dalytis jomis, kad Šiaulių gyventojai šviestųsi ir Šiauliai šviestų dar ryškiau.

Dalijimosi knygomis stoteles, kurių vietos bus paskelbtos vėliau, planuojama įrengti 2021 m. liepos pradžioje.

ŠRATC džiaugiasi, kad prie dalijimosi knygomis stotelių projekto įgyvendinimo jau prisijungė ne tik Šiaulių miesto savivaldybės administracija, bet ir socialiniai partneriai – verslo atstovai.

Dėkojame UAB „Vigidas“ už medieną, UAB „Sodbeta“ – už pagamintus betoninius padus, UAB „Stiklita“ – už knygų stotelių durelių stiklus, UAB „Gamaka“ – už metalines stovų konstrukcijas, UAB „Jupojos statybinės medžiagos“ – už dažus ir stotelių stogų dangą, IĮ „Saulės dukros“ – už informacines lenteles.

Atskirai norime padėkoti Šiaulių profesinio rengimo centro mokytojui – Gintarui Jevarauskui, VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuro socialiniam darbuotojui – Gediminui Šemetai bei Šiaulių miesto entuziastui – staliui Vitoldui Balčiūnui, už neabejingumą projekto idėjai ir pagalbą gaminant dalijimosi knygomis stoteles.  

Norime pasidžiaugti ir pasidalyti akimirkomis iš knygų stotelių gamybos proceso.

Tikimės, kad prie šio projekto prisijungs ir daugiau jo naudą įžvelgiančių partnerių visame Šiaulių regione. Jei esate vienas iš jų, parašykite info@sratc.lt.

Naujai pastatytos knygų mainų stotelės bus pildomos ŠRATC dalijimosi daiktais stotelėse „Daiktų kiemas“ žmonių paliktomis knygomis, nes Dalintis – Gera.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite